Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy do wynajęcia Lublin - 4 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 4 domy do wynajęcia w Lublinie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Lublinie - statystyki domów do wynajęcia portalu Gethome

  Domy w Lublinie dwupokojowe:

  W Lublinie jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Lublinie trzypokojowe:

  W Lublinie jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Lublinie czteropokojowe:

  W Lublinie jest 1 oferta domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 5 000 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 168 m2

  Domy w Lublinie :

  W Lublinie są 3 oferty domów

  Średnia cena domów to 13 000 zł

  Średni metraż domów to 451 m2

  Domy używane w Lublinie - oferty agencji nieruchomości

   - 4 ogłoszenia
  brak obrazkabrak obrazkaDom bliźniak, konopnica,500m od al. kraśnickiej
  i
  Dom
  4 pokoje168 m2

  5 000/miesiąc

  29 zł/m2

  Lublin

  Wynajmę dom Lublin o powierzchni 168 mkw. Powierzchnia działki wynosi 500 mkw. Rok budowy: 2014. Cena - 5 000 zł/miesiąc. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, 2 łazienki, ogrzewanie: c.o. gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Lokum.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Dom
  9 pokoi500 m2

  11 000/miesiąc

  22 zł/m2

  Lublin

  Wynajmę dom Lublin o powierzchni 500 mkw. Rok budowy: 1999. Cena - 11 000 zł/miesiąc. Dom 3 piętrowy bez poddasza ma 9 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Best House Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaRezydencja z basenem w prestiżowej lokalizacji !!!
  i
  Dom
  7 pokoi487 m2

  10 000/miesiąc

  20 zł/m2

  Lublin

  Wynajmę dom Lublin o powierzchni 487 mkw. Powierzchnia działki wynosi 2100 mkw. Rok budowy: 2005. Cena - 10 000 zł/miesiąc. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 7 pokoi, ogrzewanie: własne gazowe. Do domu przynależy balkon, ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Botanik Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaDom-hotel-pensjonat na wynajem-366m2-sławin
  i
  Dom
  11 pokoi365,60 m2

  18 000/miesiąc

  49 zł/m2

  Lublin

  Wynajmę dom Lublin o powierzchni 365,60 mkw. Powierzchnia działki wynosi 680 mkw. Rok budowy: 2012. Cena - 18 000 zł/miesiąc. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 11 pokoi, 10 łazienek, ogrzewanie: c.o. gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Biuro Nieruchomości KWADRAT.
  Poznaj region

  Domy do wynajęcia – Lublin najciekawszym miejscem w południowo-wschodniej Polsce

  Stolica województwa lubelskiego to miasto charakteryzujące się dynamicznym rozwojem gospodarczym. Wpływa to na bogacenie się społeczeństwa i stwarza zapotrzebowanie na nieruchomości mieszkalne dla wymagających. Do tej grupy z całą pewnością zaliczają się domy do wynajęcia w Lublinie, z których korzystają zamożni mieszkańcy, biznesmeni i nie tylko. Dowiedz się więcej!

  Domy w Lublinie na wynajem – jak kształtuje się rynek?

  Lublin to duże miasto, w którym dominuje zabudowa wielorodzinna. W jego granicach można jednak również znaleźć sporo budynków jednorodzinnych. Domy znajdują się m.in. w takich dzielnicach jak Konstantynów, Ponikwoda, Sławin, Sławinek, Szerokie, Dziesiąta czy Węglin i to właśnie tu należy przede wszystkim szukać tego typu nieruchomości do wynajęcia. Są to przede wszystkim budowle powstałe co najmniej kilkadziesiąt lat temu – solidne i przestronne. W stale rozwijającym się Lublinie dostępne są jednak również nowoczesne domy budowane w ostatnich latach w ramach inwestycji deweloperskich lub indywidualnych.

  Wynajem w Lublinie – ceny domów do wynajęcia

  Oferta domów do wynajęcia w Lublinie jest bardzo ciekawa, ale też zróżnicowana. Znakomicie odzwierciedlają to ceny. Niektóre z nieruchomości można wynająć za stosunkowo niewielkie pieniądze. Inne, te prawdziwie luksusowe i najbardziej oryginalne, są przeznaczone tylko dla zamożnych. W przeliczeniu na 1m2 powierzchni użytkowej ceny są jednak zazwyczaj niezwykle korzystne – niejednokrotnie znacznie niższe niż w przypadku mieszkań. Dlatego dysponując sporym budżetem, często bardziej opłaca się wynająć właśnie dom.

  Im nowocześniejsza i bardziej ekskluzywna nieruchomość, tym cena wynajmu jest wyższa. Znaczenie miewa również lokalizacja. Na koszt wynajmu w Lublinie wpływa na przykład dogodne połączenie z centrum. Dla wielu osób liczy się także prestiż okolicy, co biorą pod uwagę wynajmujący, ustalając ceny.

  Domy do wynajęcia w Lublinie – znajdź nieruchomość dla siebie

  Wynajem domu w Lublinie może być świetnym rozwiązaniem – np. w przypadku chęci zamieszkania w danym miejscu jedynie przez określony czas. Dzięki dostępności wielu atrakcyjnych nieruchomości każdy powinien znaleźć w tym mieście coś dla siebie. W zawężeniu wyboru według indywidualnych kryteriów pomoże Ci nasza wyszukiwarka.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę domów do wynajęcia w Lublinie na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: