Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy do wynajęcia Lublin

  - 4 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 4 domy do wynajęcia w Lublinie

  Domy w Lublinie - statystyki domów do wynajęcia portalu Gethome

  Domy w Lublinie dwupokojowe:

  W Lublinie jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Lublinie trzypokojowe:

  W Lublinie jest 1 oferta domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 3 200 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 70 m2

  Domy w Lublinie czteropokojowe:

  W Lublinie jest 1 oferta domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 5 000 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 100 m2

  Domy w Lublinie pięciopokojowe:

  W Lublinie są 2 oferty domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 6 100 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 146 m2

  Domy używane w Lublinie - oferty agencji nieruchomości

   - 4 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Stolica województwa lubelskiego to miasto charakteryzujące się dynamicznym rozwojem gospodarczym. Wpływa to na bogacenie się społeczeństwa i stwarza zapotrzebowanie na nieruchomości dla wymagających. Do tej grupy z całą pewnością zaliczają się domy do wynajęcia, z których korzystają zamożni mieszkańcy, biznesmeni i rodziny z dziećmi.

  Lublin to duże miasto, w którym dominuje zabudowa wielorodzinna. W jego granicach można jednak również znaleźć sporo budynków jednorodzinnych. Domy znajdują się m.in. w takich dzielnicach jak Konstantynów, Ponikwoda, Sławin, Sławinek, Szerokie, Dziesiąta czy Węglin i to właśnie tu należy przede wszystkim szukać tego typu nieruchomości do wynajęcia. Są to przede wszystkim budynki powstałe co najmniej kilkadziesiąt lat temu – solidne i przestronne. W stale rozwijającym się Lublinie dostępne są jednak również nowoczesne domy budowane w ostatnich latach w ramach inwestycji deweloperskich lub indywidualnych.

  Wynajem domu w Lublinie

  Oferta domów do wynajęcia w Lublinie jest ciekawa i zróżnicowana. Znakomicie odzwierciedlają to ceny. Niektóre z nieruchomości można wynająć za stosunkowo niewielkie pieniądze. Inne, te prawdziwie luksusowe przeznaczone są raczej dla osób zamożnych. W przeliczeniu na 1m2 powierzchni użytkowej ceny są zazwyczaj niezwykle korzystne – znacznie niższe niż w przypadku mieszkań, dlatego dysponując sporym budżetem, często bardziej opłaca się wynająć właśnie dom.

  Cena wynajmu jest uzależniona od lokalizacji. Na koszt wynajmu domu w Lublinie wpływa na przykład dogodne połączenie z centrum.

  Wynajem domu w Lublinie może być świetnym rozwiązaniem w przypadku chęci zamieszkania w mieście tylko na określony czas (np. dla biznesnema przyjeżdżającyego tu na roczny kontakt).

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: