Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy do wynajęcia Radom

  - 2 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 2 domy do wynajęcia w Radomiu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Radomiu - statystyki domów do wynajęcia portalu Gethome

  Domy w Radomiu dwupokojowe:

  W Radomiu jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Radomiu trzypokojowe:

  W Radomiu jest 1 oferta domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 3 900 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 100 m2

  Domy w Radomiu czteropokojowe:

  W Radomiu jest 0 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 0 m2

  Domy w Radomiu pięciopokojowe:

  W Radomiu jest 1 oferta domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 4 500 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 186 m2

  Domy używane w Radomiu - oferty agencji nieruchomości

   - 2 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Domy do wynajęcia – Radom z nieruchomościami dla wymagających

  Radom to 200-tysięczne miasto na prawach powiatu znajdujące się w południowej części województwa mazowieckiego. Jest to całkowicie niezależny ośrodek oferujący mieszkańcom wszystko, co potrzebne do komfortowego życia – w tym domy do wynajęcia. Dowiedz się, jak kształtują się ich dostępność i ceny w tym mieście.

  Domy w Radomiu – jak wygląda rynek wynajmu?

  Radom to miasto cieszące się coraz większym zainteresowaniem osób szukających połączenia miejskich wygód i spokojnego tempa życia. Przyciąga również coraz więcej inwestorów – zarówno tych biznesowych, jak i budujących nowe nieruchomości. Wynajem w Radomiu jest bardzo popularny – mieszkańcy chętnie korzystają z tej opcji szczególnie wtedy, gdy nie mogą sobie pozwolić na zaciągnięcie kredytu na zakup.

  Miasto charakteryzuje się zróżnicowaną zabudową – znajdują się w nim zarówno duże osiedla z wysokimi blokami, jak i kameralne dzielnice willowe. Dlatego też dostępne są nie tylko mieszkania, ale również domy na wynajem. Są to zarówno budowle starszego typu, jak i te nowsze, powstające w ramach inwestycji indywidualnych lub deweloperskich. Domy do wynajęcia w Radomiu dość często są przeznaczone pod kwatery pracownicze, ale można też znaleźć luksusowe nieruchomości dla wymagających.

  Wynajem w Radomiu – ile kosztuje wynajęcie domu?

  Wynajem w Radomiu nie jest bardzo drogi, szczególnie jeśli porównać tutejsze ceny z tymi obowiązującymi w Warszawie. Dotyczy to również domów, choć zróżnicowanie w tym zakresie jest bardzo duże. Zazwyczaj im większa powierzchnia nieruchomości, tym niższa cena wynajmu za 1 m2. Znaczenie mają jednak również oczywiście standard wykończenia i dodatkowe udogodnienia – luksusowe domy w Radomiu są nawet dwa razy droższe od tych oferujących podstawowe warunki zakwaterowania. Na cenę może wpływać również lokalizacja – dobre połączenie komunikacyjne z centrum podwyższa zazwyczaj atrakcyjność nieruchomości, a tym samym koszt wynajmu domu.

  Znajdź idealny dom do wynajęcia w Radomiu

  Domy do wynajęcia w Radomiu zapewniają dużo przestrzeni i prywatność. Zwykle mieszczą się w spokojnych dzielnicach, w pewnym oddaleniu od centrum, dlatego są idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie ciszę i powolniejsze tempo życia, a jednocześnie nie chcą rezygnować z dostępu do typowo miejskich wygód czy rozrywek. Dzięki zróżnicowanej ofercie domów w Radomiu z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie, a ceny w tym mieście nie zwalają z nóg.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę domów do wynajęcia w Radomiu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: