Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy do wynajęcia Tarnów

  - 0 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 0 domów do wynajęcia w Tarnowie

  placement placeholder

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach
  Poznaj region

  Tarnów znajduje się przy autostradzie A4, pomiędzy Krakowem a Rzeszowem. Położenie miasta stymuluje do rozwoju gospodarczego, co skrzętnie wykorzystują lokalne władze. Tarnów ma więc niską stopę bezrobocia i zapewnia wiele dobrze płatnych miejsc pracy. Wpływa to na zapotrzebowanie na nieruchomości mieszkalne – w tym domy do wynajęcia. 

  Trzeba jednak przyznać, że ich liczba jest ograniczona, a te najatrakcyjniejsze dość szybko znikają z rynku. Nieruchomości w Tarnowie nadal częściej się kupuje niż wynajmuje, chociaż eksperci przewidują, że w najbliższym czasie ta tendencja będzie się zmieniać.

  Domy w Tarnowie – ile kosztuje wynajem?

  Tarnów to drugie co do wielkości miasto woj. małopolskiego, co wiąże się z dużym napływem ludności i zainteresowaniem zarówno zakupem, jak i wynajmem nieruchomości. Nadal jest tu jednak znacznie taniej niż w Krakowie. W Tarnowie można zamieszkać w przestronnym domu z własnym ogrodem za przeciętną cenę wynajmu mieszkania w stolicy Małopolski. Koszt wynajmu zależy przede wszystkim od stanu nieruchomości.

  Oferty wynajmu domu w Tarnowie pojawiają się sporadycznie i dość szybko znajdują najemców. Trzeba więc trzymać rękę na pulsie.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: