Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy do wynajęcia Wrocław

  - 21 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 21 domów do wynajęcia we Wrocławiu

  Domy we Wrocławiu - statystyki domów do wynajęcia portalu Gethome

  Domy we Wrocławiu dwupokojowe:

  We Wrocławiu jest 1 oferta domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 4 500 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 59 m2

  Domy we Wrocławiu trzypokojowe:

  We Wrocławiu są 2 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 3 850 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 70 m2

  Domy we Wrocławiu czteropokojowe:

  We Wrocławiu są 4 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 8 000 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 170 m2

  Domy we Wrocławiu pięciopokojowe:

  We Wrocławiu jest 14 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 11 968 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 287 m2

  Domy używane we Wrocławiu - oferty agencji nieruchomości

   - 21 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Wrocław to jedno z bogatszych miast w Polsce, które przyciąga licznych inwestorów. Dzięki temu również zarobki tutejszych pracowników systematycznie rosną, co zwiększa zapotrzebowanie na nieruchomości „z wyższej półki”. Domy do wynajęcia we Wrocławiu w większości idealnie wpisują się w tę kategorie. To przede wszystkim lokale dla osób wymagających, które dysponują sporym budżetem.

  Wynajem domu we Wrocławiu

  Dom we Wrocławiu wcale nie musi oznaczać konieczności zakupu już gotowej nieruchomości lub rozpoczynania budowy. Coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem jest wynajem, który gwarantuje minimum zobowiązań i maksimum elastyczności. Domy we Wrocławiu coraz częściej są dostępne właśnie w takiej formie, co stanowi odpowiedź na rosnący popyt.

  Centrum Wrocławia jest zdominowane przez zabudowę wielorodzinną. Nie oznacza to jednak, że w mieście nie można znaleźć atrakcyjnych domów na wynajem – wręcz przeciwnie, ich dostępność jest całkiem duża. Najwięcej domów do wynajęcia we Wrocławiu znajduje się w jego południowej części (w dawnej dzielnicy Krzyki). Zabudowa jednorodzinna występuje też między innymi na Nadodrzu, Zalesiu, Psim Polu, Zakrzowie, Karłowicach, Księżu, Biskupinie, Żernikach czy Leśnicy. Na każdym z tych osiedli można znaleźć atrakcyjne domy do wynajęcia.

  Wrocław – jak kształtują się ceny wynajmu domu?

  Wynajem domu we Wrocławiu na pewno nie jest tani. Ceny wszystkich nieruchomości w tym mieście rosną dość szybko, a domy zazwyczaj mają duże powierzchnie przekraczające nawet 300 m2. Koszt wynajmu zależy jednak nie tylko od metrażu. Ważna jest również lokalizacja i prestiż okolicy. Wyższe ceny obowiązują np. na południu miasta, czyli na Wojszycach, Ołtaszynie, Partynicach czy też Klecinie. Trzecim istotnym czynnikiem jest standard wykończenia i wyposażenia – im wyższy, tym koszt wynajmu rośnie.

  Rynek wynajmu we Wrocławiu daje dostęp do wielu komfortowych domów idealnych dla firm lub wymagających najemców prywatnych. Są to nieruchomości zapewniające nie tylko dużą przestrzeń, ale również swobodę i prywatność. Dzięki ich zróżnicowaniu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: