Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Koszalin

  - 11 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Koszalinie

  Rynek wtórny - 11 domów na sprzedaż w Koszalinie

  Domy w Koszalinie - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Koszalinie dwupokojowe:

  W Koszalinie jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Koszalinie trzypokojowe:

  W Koszalinie są 2 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 350 000 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 139 m2

  Domy w Koszalinie czteropokojowe:

  W Koszalinie jest 5 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 1 105 800 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 123 m2

  Domy w Koszalinie pięciopokojowe:

  W Koszalinie są 4 oferty domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 1 195 000 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 316 m2

  Domy bezpośrednio w Koszalinie - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Koszalinie - oferty agencji nieruchomości

   - 11 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co musisz wiedzieć o rynku domów na sprzedaż w Koszalinie?

  Koszalin obok Kołobrzegu i Szczecina stanowi jedno z największych miast Pomorza Zachodniego. To właśnie tam skupia się najwięcej ofert lokalnego rynku nieruchomości. Domy na sprzedaż w Koszalinie chętnie kupowane są przez mieszkańców miasta oraz osoby, które szukają wakacyjnej nieruchomości pod wynajem lub użytek własny.

  Koszalin położony jest zaledwie 1 km od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Swoje znaczenie zawdzięcza obecności portu, dużemu ruchowi turystycznemu oraz obecności uczelni wyższych. Stabilny wzrost cen nieruchomości sprawia, że zakup mieszkania lub domu w Koszalinie jest dobrą i pewną inwestycją. Ten potencjał widzą zarówno mieszkańcy, jak i inwestorzy szukający wakacyjnych nieruchomości. Równocześnie coraz mniej osób szuka lokalu stricte w centrum miasta, kierując swoją uwagę w stronę domów jednorodzinnych lub letniskowych zlokalizowanych w spokojniejszych dzielnicach. Jakie oferty cieszą się największą popularnością i w jakich dzielnicach Koszalina warto szukać domów na sprzedaż?

  W jakich dzielnicach szukać nieruchomości?

  Koszalin podzielony jest na 17 pomocniczych jednostek administracyjnych, które tworzą osiedla samorządowe. Wśród osób szukających domów na sprzedaż w Koszalinie, można zaobserwować dwa trendy. Zainteresowanie pierwszej grupy obejmuje osiedla położone jak najbliżej linii brzegowej. Znajdują się tam nieruchomości, które łatwo można przeznaczyć na cele turystyczne lub korzystać z nich podczas własnego wakacyjnego wyjazdu. Do atrakcyjnych lokalizacji należą Jamno-Łabusz i osiedle Morskie. Wakacyjne domy chętnie kupowane są także w Lubiatowie, osiedlu przylegającym do jeziora Lubiatowo Północne.

  Drugą grupę nabywców stanowią mieszkańcy Koszalina, którzy szukają domów na co dzień. Podobnie, jak w innych w dużych miastach, również w Koszalinie można zauważyć zmianę preferencji mieszkaniowych wśród lokalnej społeczności w kierunku spokojnych i zielonych obszarów. Mieszkańcy Koszalina chętnie decydują się na zakup domów na takich osiedlach jak Wspólny Dom, Rokosowo czy wspomniane wcześniej Lubiatowo.

  Jakie oferty domów na sprzedaż znajdziesz w Koszalinie?

  Oferta domów na sprzedaż w Koszalinie jest zróżnicowana. Na rynku wtórnym dominują trzy rodzaje ofert. Pierwsza dotyczy kameralnych budynków o powierzchnie nieprzekraczającej 100 mkw. Są to domy o przeznaczeniu wakacyjnym oraz całorocznym. Największa grupa ofert dotyczy domów o średniej wielkości i metrażu do 240 mkw. Domy mają zazwyczaj 5 pokoi, co odpowiada potrzebom standardowej rodziny. W Koszalinie można też nabyć domy o większych metrażach. Są to zazwyczaj rozłożyste budynki, które łatwo można przekształcić na pensjonat lub inne cele turystyczne.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: