Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Domy
  2. Na sprzedaż

  Domy na sprzedaż - zachodniopomorskie - 478 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 140 domów na sprzedaż w województwie zachodniopomorskim

  Rynek wtórny - 346 domów na sprzedaż w województwie zachodniopomorskim

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w województwie zachodniopomorskim - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w województwie zachodniopomorskim dwupokojowe:

  W województwie zachodniopomorskim jest 35 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 546 767 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 112 m2

  Domy w województwie zachodniopomorskim trzypokojowe:

  W województwie zachodniopomorskim są 54 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 679 067 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 124 m2

  Domy w województwie zachodniopomorskim czteropokojowe:

  W województwie zachodniopomorskim jest 121 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 896 917 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 160 m2

  Domy w województwie zachodniopomorskim :

  W województwie zachodniopomorskim jest 276 ofert domów

  Średnia cena domów to 1 547 087 zł

  Średni metraż domów to 333 m2

  Domy bezpośrednio w województwie zachodniopomorskim - oferty deweloperów

   - 140 ogłoszeń

  Domy używane w województwie zachodniopomorskim - oferty agencji nieruchomości

   - 346 ogłoszeń
  Dom
  4 pokoje95,21 m2

  580 000

  6 091 zł/m2

  kołobrzeski

  Poznaj region

  Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

  Zachodniopomorskie to jedno z 16 województw w Polsce. Położone jest w północno-zachodniej części Polski, nad Morzem Bałtyckim. Jako jednostka administracyjna sąsiaduje z województwem pomorskim, wielkopolskim i lubuskim, a od zachodu z niemieckimi krajami związkowymi. Zachodniopomorskie to ważny region dla polskiej gospodarki, nie tylko ze względu na dogodne położenie, ale również z powodu ważnych ośrodków miejskich, które znajdują się na terenie tej jednostki.

  Stolicą województwa jest miasto portowe Szczecin. Kolejnymi ważnymi miejscowościami są Koszalin, Świnoujście, Kołobrzeg, Stargard, Szczecinek a także Białogard. Tak duża liczba rozwiniętych miast, a także dobre położenie województwa sprawiają, że znajdziemy tu bogatą ofertę domów na sprzedaż.

  Rynek nieruchomości w nadmorskim województwie

  Zachodniopomorskie, dzięki wielu ośrodkom miejskim, rozłożonym równomiernie po całym województwie posiada bardzo zróżnicowany rynek pierwotny i wtórny. Dostępne są tu na sprzedaż i wynajem: domy, mieszkania, apartamenty, działki budowlane oraz lokale użytkowe. Liczba ofert domów na sprzedaż przeważa w mniejszych miejscowościach, a także na obrzeżach większych miast ze względu na zabudowę. Znajdziemy tam usytuowane domy jednorodzinne, domy wolnostojące, bliźniaki, a także bardzo popularne na przedmieściach domy parterowe.

  Ponadto w dużych miastach, jak Szczecin i Koszalin, gdzie funkcjonują uczelnie wyższe jest bardzo rozwinięty rynek mieszkalny. Przyjeżdżający tu studenci poszukują mieszkań na wynajem, wśród, których największą popularnością cieszą się kawalerki oraz mieszkania z niewielką liczbą m2. Ponadto Zachodniopomorskie to województwo z bardzo rozwiniętą turystyką, szczególnie w północnej części kraju.

  Bliskość morza oraz duża różnorodność przyrodnicza i kulturowa, którą oferuje zachodniopomorskie przyciąga każdego roku wielu turystów. Dzięki temu, wiele osób decyduje się sprzedać swoje mieszkanie i właśnie tu wybudować lub dokonać inwestycji w zakup nieruchomości na wynajem. Szczególnie te zlokalizowane w nadmorskich miejscowościach i w stolicy województwa pozwalają na szybki zwrot inwestycji. W trendzie są także letniskowe nowe domy na wsi, które przyciągają nowych mieszkańców spokojnymi warunkami życia. Dlatego warto dokładnie zapoznać się z ofertą domów na sprzedaż w zachodniopomorskim.

  Dogodne warunki życia

  Województwo zachodniopomorskie to przede wszystkim dostęp do morza, który umożliwia rozwój turystyki oraz przemysłu. Przekłada się to na rozwój województwa i atrakcyjny rynek pracy. Do największych nadmorskich ośrodków turystycznych w województwie należą: Kołobrzeg, Międzyzdroje i Dziwnów. Co więcej, bliskość niemieckiej granicy i doskonałe połączenie z takimi miastami, jak Berlin czy Frankfurt nad Odrą zachęcają do licznych inwestycji przedsiębiorców na tym obszarze.

  Dla inwestorów i przedsiębiorców przygotowano aż cztery specjalne strefy ekonomiczne: Pomorska, Słupska, Kostrzyńsko-Słubicka oraz Mielecka, które oferują ponad 800 ha uzbrojonych terenów inwestycyjnych. Oprócz rozwiniętego rynku pracy i turystyki, mieszkańcy Zachodniopomorskiego mogą na co dzień korzystać z różnorodnej przyrody. Na tym obszarze położone są Woliński Park Narodowy, Drawieński Park Narodowy i "Ujście Warty", które swoją bogatą ofertą przyrodniczą przyciągają wielu turystów każdego dnia.

  Dostępne są także bardzo liczne Parki Krajobrazowe, wśród, których najpopularniejszymi są: Szczeciński (Puszcza Bukowa), Drawski, Cedyński oraz Dolina Dolnej Odry. Mieszkańcy mają także możliwość korzystania z rozwiniętych tras rowerowych. To właśnie tutaj znajdują się jedne z najciekawszych tras w Polsce, czyli: Trasa Pojezierzy Zachodnich oraz Stary Kolejowy Szlak. Mieszkańcy zachodniopomorskiego nie muszą wcale jechać nad samo morze, by móc wypoczywać nad wodą, bowiem występuje tu wiele zbiorników śródlądowych. Do największych należą m.in. Zalew Szczeciński, Jezioro Dąbie, Jamno, Drawskie, Bukowo, Lubie i Kopań. Tak bogata oferta i spokojne warunki życia, jakie zapewnia województwo zachodniopomorskie sprawiają, że jest to doskonały obszar na zakup nowego domu.

  Jesteś zainteresowany zakupem domu w tym województwie? Poszukujesz domu w spokojnej okolicy z dużym garażem lub wyjątkowym poddaszem? A może ma dla Ciebie szczególne znaczenie nowoczesna łazienka? Sprawdź różnorodną ofertę domów na sprzedaż na portalu GetHome.pl i znajdź komfortowy dom położony w zachodniopomorskim, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Sprawdź opis nieruchomości i zdobądź wymarzoną posiadłość.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

  Mozilla Firefox

  Mozilla Firefox

  Google Chrome

  Google Chrome

  Microsoft Edge

  Microsoft Edge

  Safari

  Safari

  Opera

  Opera