Domy z poddaszem użytkowym Kraków, Dębniki
- 5 ogłoszeń
- Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?Wybierz liczbę pokoi
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5+
- Ul. tyniecka bliźniak gotowy do odbioru bez pccDębniki, Kraków4 pokoje 92 m2990 200 zł10 763 zł/m2Zakup Od Dewelopera BEZ PODATKU PCC2% Stan Deweloperski - Niektóre zdjecia przedstawiają przykładową aranżacje wnętrza. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych, dwukondygnacyjnych domów z poddaszem użytkowym, zlokalizowanych przy ul.
- Dom premium/ogród/ fotowoltaika/ miejsce postojoweDębniki, Kraków4 pokoje 107,74 m21 500 000 zł13 922 zł/m2Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego przy ul. Tynieckiej — w prestiżowej i zielonej części Krakowa, tuż przy Tynieckim Parku Krajobrazowym. To wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących

- Dom 200m2 blisko centrum/gotowy do zamieszkaniaDębniki, Kraków7 pokoi 200 m23 050 000 zł15 250 zł/m2Mam przyjemność sprzedawać świetnie wyposażony dom z wiatą garażową o powierzchni użytkowej 193m2 w Pychowicach, składający się z parteru i pierwszego piętra.Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie technicznym, oddana do użytku w 2012 roku,
- Komfortowy dom 269m2/6 pokoi tylko 4,5km od waweluDębniki, Kraków6 pokoi 269 m23 000 000 zł11 152 zł/m2UWAGA ! Dom gotowy do wejścia, blisko centrum miasta, teraz do kupienia w korzystnej cenie.Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkowo urokliwym domem wolnostojącym, położonym na 8 arowej działce w centralnym punkcie krakowskiego Ruczaju, który
- Duży dom 260m2/7 pokoi w dębnikach obok zakrzówkaDębniki, Kraków7 pokoi 260 m23 050 000 zł11 730 zł/m2Mam przyjemność zaprezentować dom wolnostojący położony na zagospodarowanej i ogrodzonej 8-arowej działce zlokalizowanej w otulinie Parku Krajobrazowego Zakrzówek na południu Krakowa. Pychowice to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Dębnikach.
Polecane lokalizacje
- Domy na sprzedaż Podgórze Duchackie (49)
- Domy na sprzedaż Zwierzyniec (34)
- Domy na sprzedaż Swoszowice (23)
- Domy na sprzedaż Bieżanów-Prokocim (21)
- Domy na sprzedaż Bronowice (11)
- Domy na sprzedaż Nowa Huta (10)
- Domy na sprzedaż Krowodrza (7)
- Domy na sprzedaż Podgórze (7)
- Domy na sprzedaż Prądnik Biały (7)
- Domy na sprzedaż Prądnik Czerwony (6)
- Domy na sprzedaż Wzgórza Krzesławickie (5)
- Domy na sprzedaż Grzegórzki (3)
- Domy na sprzedaż Łagiewniki-Borek Fałęcki (2)
- Domy na sprzedaż Bieżanów (1)