Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Mielec - 0 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Mielcu

  Rynek wtórny - 0 domów na sprzedaż w Mielcu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Poznaj region

  Domy na sprzedaż – Mielec z szerokim wyborem na rynku wtórnym

  Średniej wielkości Mielec to miasto położone w woj. podkarpackim, mniej więcej w równej odległości od Rzeszowa i Tarnowa. Jest to niezależny ośrodek pełniący w okolicy funkcję lokalnego centrum społeczno-gospodarczego. Rynek nieruchomości w Mielcu nie jest szczególnie duży, ale na pewno ciekawy, szczególnie dla osób poszukujących domów na sprzedaż. Dowiedz się więcej.

  Domy na sprzedaż w Mielcu – jak wygląda rynek?

  Mielec jest siedzibą Polskich Zakładów Lotniczych oraz Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec, w której działają liczne zakłady przemysłowe z różnych branż. Jest to też drugi co do wielkości ośrodek woj. podkarpackiego. Nic więc dziwnego, że przyciąga wiele osób. W związku z tym popyt na mieszkania jest duży.

  W Mielcu nie brakuje osiedli z zabudową o dużej intensywności oraz wielopiętrowych budynków mieszkalnych. Znajdują się tu jednak również tereny, na których dominuje zabudowa jednorodzinna. Te ciche i kameralne osiedla to jedne z najatrakcyjniejszych punktów na mapie Mielca. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się osiedla Borek czy Cyranka, które zapewniają również dostęp do niezbędnej infrastruktury i usług. Domy na sprzedaż w Mielcu można też znaleźć na osiedlach Kazimierza Wielkiego, Wojsław, Dziubków, Wolności. Smoczka czy Rzochów.

  Ile kosztują domy w Mielcu?

  Ceny mieleckich nieruchomości rosną systematycznie. Duży popyt i ograniczona podaż nakręcają rynek. Statystycznie za 1 m2 powierzchni mieszkalnej trzeba tu obecnie zapłacić w okolicach średniej krajowej. Warto jednak dokładniej przyjrzeć się dostępnym nieruchomościom pod tym względem. Domy w Mielcu często są znacznie tańsze w przeliczeniu na 1 m2 od mieszkań. Dotyczy to szczególnie budynków wznoszonych w starszych technologiach, najczęściej wymagających renowacji, remontu lub przynajmniej odświeżenia. Za nowoczesne domy w Mielcu trzeba zapłacić znacznie więcej, szczególnie w najbardziej pożądanych lokalizacjach.

  Znajdź swój wymarzony dom w Mielcu z GetHome.pl

  Chcesz kupić dom w Mielcu? Postaw na starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, jakie zamieszczane są w portalu GetHome.pl. Znajdziesz tu wiele ofert, których nie ma nigdzie indziej. Ponadto wszystkie są zweryfikowane. Dzięki wygodnej wyszukiwarce możesz łatwo ustawić pożądane parametry nieruchomości, by nie tracić czasu na te, które nie spełniają podstawowych wymagań. Wszystkie oferty są też zaznaczone na interaktywnej mapie, dlatego możliwe jest również wyszukiwanie według lokalizacji. Jeśli natomiast nie chcesz przegapić żadnych nowych ogłoszeń, uruchom powiadomienia.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Mielcu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: