Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż okolice Bydgoszczy

  - 255 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w okolicach Bydgoszczy

  Rynek wtórny - 259 domów na sprzedaż w okolicach Bydgoszczy

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w okolicach Bydgoszczy - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w okolicach Bydgoszczy dwupokojowe:

  W okolicach Bydgoszczy jest 7 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 133 800 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 39 m2

  Domy w okolicach Bydgoszczy trzypokojowe:

  W okolicach Bydgoszczy jest 25 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 817 800 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 124 m2

  Domy w okolicach Bydgoszczy czteropokojowe:

  W okolicach Bydgoszczy jest 95 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 855 273 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 161 m2

  Domy w okolicach Bydgoszczy pięciopokojowe:

  W okolicach Bydgoszczy jest 131 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 1 334 983 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 553 m2

  Domy bezpośrednio w okolicach Bydgoszczy - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w okolicach Bydgoszczy - oferty agencji nieruchomości

   - 259 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Ucieczka z miast na przedmieścia to coraz bardziej zauważalny trend. Nie omija on również Bydgoszczy. Pod miastem nieruchomości są tańsze i bardziej przestronne, a okolica spokojniejsza i sprzyjająca relaksowi po całym dniu pracy. Jeśli interesują Cię zakup domu, okolice Bydgoszczy mają naprawdę sporo do zaproponowania – ofert jest tu więcej niż w mieście, a ich ceny bardziej przystępne.

  Domy w okolicach Bydgoszczy

  Jeśli szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania, w okolicach Bydgoszczy bez trudu znajdziesz odpowiednie ogłoszenie. Wokół miasta położonych wiele małych miejscowości i podmiejskich osiedli, na których często dostępne są domy na sprzedaż. Okolice Bydgoszczy oferują sporo nowoczesnych nieruchomości, idealnych dla wymagających. Poszukiwacze okazji i inwestorzy o mniej zasobnych portfelach również jednak znajdą tu coś dla siebie. Większość domów w Bydgoszczy i okolicach jest budowana z myślą o rodzinach z dziećmi. Dlatego są przestronne, funkcjonalne i najczęściej bardzo zadbane!

  Działalność deweloperów na bydgoskim rynku nieruchomości jest szeroko zakrojona. Coraz częściej ich inwestycje są realizowane także poza granicami miasta. Nadal jednak nowy dom od dewelopera to raczej rzadkość na tych terenach. Ponadto deweloperzy najchętniej budują ekonomiczne domy szeregowe i domy w zabudowie bliźniaczej, dlatego ich oferta nie przypadnie do gustu każdemu. Rynek wtórny jest jednak bardzo bogaty w domy na sprzedaż w okolicy Bydgoszczy. Często są to wolnostojące domy gotowe do wprowadzenia, z urządzonymi wnętrzami i zadbanymi ogrodami. Bez większego problemu znajdziemy tu także dom jednorodzinny do własnego wykończenia lub remontu.

  Ile kosztuje dom w okolicy Bydgoszczy?

  Jeśli chodzi o domy na sprzedaż, okolice Bydgoszczy są statystycznie bardziej przystępne cenowo niż przedmieścia innych ośrodków wojewódzkich. To, ile dokładnie może kosztować wystawiony na sprzedaż dom wolnostojący, szeregowy czy bliźniak w tej lokalizacji, zależy od wielu czynników.

  Dom w bezpośrednim sąsiedztwie granicy miasta będzie zwykle droższy niż ten oddalony od niej o kilkadziesiąt kilometrów. Więcej trzeba także zapłacić za dom znajdujący się na działce o powierzchni przekraczającej standard. Domy na sprzedaż w okolicy Bydgoszczy są także wyceniane według sąsiedztwa, wieku, zastosowanych technologii budowlanych, metrażu i oczywiście stylu oraz wykończenia. Nie brakuje tu przestronnych domów w luksusowym stylu przeznaczonych dla osób o zasobnych portfelach. Ale można tu także znaleźć domy zlokalizowane w bardzo pożądanych obszarach, które nie kosztują dużo, np. przez konieczność przeprowadzenia w nich remontu.

  Okolice Bydgoszczy oferując szeroki wybór atrakcyjnych nieruchomości. Jeśli marzą Ci się spokój, swoboda, własny ogród i garaż oraz większa powierzchnia użytkowa, zakup domu w tej lokalizacji może być świetnym wyborem. Sprawdź aktualne oferty, aby znaleźć tę, która idealnie wpisze się w Twoje oczekiwania.

   

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: