Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Zgorzała, pow. piaseczyński - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 6 domów na sprzedaż w Zgorzale

  Rynek wtórny - 0 domów na sprzedaż w Zgorzale

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Zgorzale - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Zgorzale dwupokojowe:

  W Zgorzale jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Zgorzale trzypokojowe:

  W Zgorzale jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Zgorzale czteropokojowe:

  W Zgorzale są 2 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 130 m2

  Domy w Zgorzale pięciopokojowe:

  W Zgorzale są 4 oferty domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 132 m2

  Domy bezpośrednio w Zgorzale - oferty deweloperów

   - 6 ogłoszeń

  Domy używane w Zgorzale - oferty agencji nieruchomości

   - 0 ogłoszeń
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaDom w inwestycji: Mozaika V
  i
  Sprzedam dom piaseczyński, Zgorzała o powierzchni 132 mkw. Powierzchnia działki wynosi 116 mkw. Dom 2 piętrowy z poddaszem ma 4 pokoje, 1 łazienkę. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Gemma Inwestycje.
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż - Zgorzała z dużym zainteresowaniem

  Zgorzała to wieś sołecka położona w województwie mazowieckim. Dogodna lokalizacja i dobre połączenie z Warszawą sprawiają, że miejscowość zaliczana jest do tzw. strefy zaplecza mieszkaniowego stolicy, przez co stanowi obszar intensywnej działalności deweloperskiej. Niska zabudowa domów jednorodzinnych i inwestycji w zabudowie szeregowej podkreśla podmiejski charakter miejscowości. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości i czym Zgorzała przyciąga nowych mieszkańców?

  Zgorzała to niewielka wieś położona 5 km od podwarszawskiego Piaseczna. Atrakcyjna lokalizacja i malowniczy charakter miejscowości sprawiają, że Zgorzała cieszy się zainteresowaniem osób planujących zakup domu lub działki pod Warszawą. Nieopodal Zgorzały znajdują się dwie stacje kolejowe — Warszawa Jeziorki i Nowa Iwiczna, z których odjeżdżają pociągi do Warszawy oraz takich miejscowości, jak Radom, Mińsk Mazowiecki i Góra Kalwaria. Ze Zgorzały kursują autobusy komunikacji aglomeracyjnej, łączące miejscowość z południową linią metra. Dogodny dojazd zapewnia także droga krajowa 79, którą do centrum Warszawy można dojechać w niecałe 30 minut.

  Rynek Nieruchomości Zgorzała

  Wieś Zgorzała składa się z dwóch części o odmiennej zabudowie i układzie urbanistycznym. „Stara Zgorzała” to klasyczna ulicówka położona wzdłuż głównej ulicy Postępu, będącej główną ulicą miejscowości. Dominuje tu zabudowa rolnicza oraz domy jednorodzinne. W ofercie pojawiają się nieruchomości pochodzące z rynku wtórnego. „Nowa Zgorzała” to właściwie osobna część miejscowości, ukształtowana na skutek działalności deweloperów po 2008 roku, kiedy to wzdłuż ulic Kukułki i Wilgi, powstały nowe osiedla mieszkaniowe. Od tego czasu oferta domów na sprzedaż stale się powiększa. W ofercie dominują domy jednorodzinne oraz lokale w zabudowie szeregowej na osiedlach deweloperskich. Szeroki wybór metraży i wielkości działek sprawia, że oferta jest różnorodna i dopasowana do różnych możliwości finansowych.

  Domy Zgorzała — nieruchomości na sprzedaż

  Oferta rynku nieruchomości w Zgorzale skierowana jest dla osób szukających nieruchomości pod miastem. W sprzedaży dostępne są wykończone domy z rynku wtórnego oraz nowe budynki w stanie deweloperskim. Ogrodzone osiedla posiadają także ofertę mieszkań. Większość nieruchomość posiada przynależny ogród, taras oraz ogrodzenie. Zabudowę reguluje miejscowy plan zagospodarowania przestrzeni, dzięki czemu nowe osiedla tworzą spójną zabudowę, a architektura budynków nawiązuje do podmiejskiego charakteru miejscowości i koresponduje z naturalnym otoczeniem. Rosnące zainteresowanie nieruchomościami oraz stabilny wzrost cen wskazują, że zakup domu w Zgorzale będzie dobrą inwestycją.

  Szukasz nieruchomości w województwie mazowieckim? Zapoznaj się z ofertą domów na sprzedaż w miejscowości Zgorzała i znajdź swój wymarzony lokal z GetHome.

   

   

   

   

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: