Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Domy
  2. Na sprzedaż

  Domy na sprzedaż - mazowieckie - 3 472 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 902 domy na sprzedaż w woj. mazowieckim

  Rynek wtórny - 2 596 domów na sprzedaż w woj. mazowieckim

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w woj. mazowieckim - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w woj. mazowieckim dwupokojowe:

  W woj. mazowieckim jest 36 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 671 028 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 119 m2

  Domy w woj. mazowieckim trzypokojowe:

  W woj. mazowieckim jest 187 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 696 109 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 119 m2

  Domy w woj. mazowieckim czteropokojowe:

  W woj. mazowieckim jest 817 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 971 650 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 153 m2

  Domy w woj. mazowieckim :

  W woj. mazowieckim są 2 442 oferty domów

  Średnia cena domów to 2 199 425 zł

  Średni metraż domów to 324 m2

  Domy bezpośrednio w woj. mazowieckim - oferty deweloperów

   - 902 ogłoszenia

  Domy używane w woj. mazowieckim - oferty agencji nieruchomości

   - 2 596 ogłoszeń
  Dom
  7 pokoi335 m2

  2 990 000

  8 925 zł/m2

  Warszawa, Ursynów, Kabaty

  Nowy dom
  4 pokoje122,84 m2

  773 000

  6 293 zł/m2

  Warszawa, Białołęka, Grodzisk

  Bluszczowe Wille - 9 ofert
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż - mazowieckie z bogatą ofertą

  Województwo mazowieckie jest największą jednostką tego podziału administracyjnego w Polsce. Położenie w centralnej części kraju oraz duża powierzchnia sprawiają, że jest to jeden z najważniejszych i najszybciej rozwijających się regionów. Ogromne znaczenie ma również stolica Mazowsza i kraju - Warszawa, która stanowi centrum gospodarcze i administracyjne. Atrakcyjność stołecznego miasta przyciąga wielu inwestorów oraz mieszkańców także do pobliskich miejscowości. Z kolei duże wpływy finansowe mają przełożenie na bogactwo całego województwa. Mazowieckie oferuje doskonałe położenie oraz konkurencyjne warunki mieszkaniowe względem pozostałych jednostek administracyjnych. To właśnie dlatego mazowieckie domy na sprzedaż cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

  Mazowieckie - dlaczego warto tu inwestować?

  Oferta deweloperska w województwie jest bardzo bogata i zróżnicowana. Spotkamy się tu z możliwością zakupu i wynajmu domów, mieszkań oraz biurowców. Na tutejszym rynku nieruchomości funkcjonuje wielu deweloperów, którzy budują nowe inwestycje. Znaczna większość realizowana jest w centralnej części województwa, czyli w Warszawie. Jednak w pozostałych dużych miastach, jak Radom, Płock i Siedlce również znajdziemy bogatą ofertę przygotowaną przez deweloperów.

  Mazowieckie jest bardzo atrakcyjną lokalizacją dla inwestorów, wynika to z doskonałego położenia, dogodnych warunków biznesowych oraz mieszkaniowych. Lokalizacja województwa i rozbudowana infrastruktura transportowa pozwala na szybki dojazd do wielu ośrodków miejskich w całej Polsce. Znajdziemy tu również wiele obszarów podlegających Specjalnym Strefom Ekonomicznym, które przyciągają przedsiębiorców i podnoszą atrakcyjność nawet najbardziej oddalonych od Warszawy miejscowości. To właśnie w nich znajdziemy bogatą ofertę mazowieckich domów na sprzedaż.

  Specyfika mazowieckiego rynku nieruchomości

  Rynek nieruchomości na Mazowszu jest bardzo zróżnicowany. Największą popularnością cieszą się mieszkania w dużych miastach. Ich znacząca przewaga widoczna jest przede wszystkim w centrum aglomeracji miejskich. Na peryferiach województwa mazowieckiego występuje większa liczba dostępnych na sprzedaż domów, co wynika ze zróżnicowania zabudowy miejscowości.

  W podziale rynku nieruchomości należy wyszczególnić Warszawę, która jako miasto stołeczne ma w swojej ofercie większość dostępnych w całym województwie nieruchomości. Stolica wyróżnia się także na tle pozostałych miejscowości znacznie wyższą ceną na rynku pierwotnym i wtórnym. Bogata oferta Warszawy oraz jej popularność sprawia, że popyt mieszkaniowy rośnie również w pobliskich regionach. Oprócz tego, dużym zainteresowaniem cieszą się też inne mazowieckie aglomeracje, w których stale powstają miejsca pracy oraz funkcjonują uczelnie wyższe, przyciągające studentów.

  Warunki mieszkaniowe na Mazowszu

  Mazowsze charakteryzuje duża ilość zielonych stref, na którą składają się lasy oraz parki krajobrazowe. Największym z nich jest Kampinoski Park Narodowy położony w centralnej części województwa. Dużą rolę dla mazowieckiej przyrody odgrywają liczne rzeki. Do największych z nich należą: Wisła, Bug i Narew. Rzeki oraz wiele zbiorników wodnych przyciągają turystów zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Kolejnym atutem są zabytki, które znajdziemy w całym województwie - od Radomia do Ostrołęki.

  Co więcej, oprócz doskonale rozbudowanych sieci dróg, funkcjonują Koleje Mazowieckie, które ułatwiają szybki transport między miastami w województwie. To wszystko sprawia, że jest to doskonały region do zamieszkania i dlatego dostępnych jest tak wiele domów na sprzedaż w województwie mazowieckim.

  Jesteś zainteresowany zakupem domu w województwie mazowieckim? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje