Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Starachowice - 5 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Starachowicach

  Rynek wtórny - 5 domów na sprzedaż w Starachowicach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Starachowicach - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Starachowicach dwupokojowe:

  W Starachowicach jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Starachowicach trzypokojowe:

  W Starachowicach jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Starachowicach czteropokojowe:

  W Starachowicach jest 0 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 0 m2

  Domy w Starachowicach pięciopokojowe:

  W Starachowicach są 4 oferty domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 974 750 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 237 m2

  Domy bezpośrednio w Starachowicach - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Starachowicach - oferty agencji nieruchomości

   - 5 ogłoszeń
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  i

  Dom 6 pokojowy na sprzedaż
  Starachowice

  6 pokoi 220 m2
  750 000
  3 409 /m2
  Sprzedam dom Starachowice o powierzchni 220 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1200 mkw. Cena - 750 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: co. z własnej kotłowni. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Market Mieszkaniowy.
  Dom w bardzo dobrej lokalizacji w starachowicach
  i

  Dom 1 pokojowy na sprzedaż
  Starachowice

  1 pokój 92 m2
  460 000
  5 000 /m2
  Sprzedam dom Starachowice o powierzchni 92 mkw. Powierzchnia działki wynosi 207 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 460 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 1 pokój, 1 łazienkę, ogrzewanie: c.o. elektryczne. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Dom 6 pokoi, pow. uż. 178 m2, starachowice
  i

  Dom 6 pokojowy na sprzedaż
  Starachowice

  6 pokoi 274 m2
  1 700 000
  6 204 /m2
  Sprzedam dom Starachowice o powierzchni 274 mkw. Powierzchnia działki wynosi 595 mkw. Rok budowy: 2007. Cena - 1 700 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: piec dwufunkcyjny. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PROPERCO.pl Nieruchomości.
  Budynek hotelowy pow. 294,81 starachowice
  i

  Dom 9 pokojowy na sprzedaż
  Starachowice

  9 pokoi 294,81 m2
  849 000
  2 879 /m2
  Sprzedam dom Starachowice o powierzchni 294,81 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1058 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 849 000 zł. Dom bez poddasza ma 9 pokoi, ogrzewanie: piec na paliwa stałe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PROPERCO.pl Nieruchomości.
  Dom wynajmowany pod kwatery pracownicze
  i

  Dom 5 pokojowy na sprzedaż
  Starachowice

  5 pokoi 160 m2
  600 000
  3 750 /m2
  Sprzedam dom Starachowice o powierzchni 160 mkw. Powierzchnia działki wynosi 824 mkw. Cena - 600 000 zł. Dom z poddaszem ma 5 pokoi, 2 łazienki. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Greathouse.
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż w Starachowicach – adres z potencjałem!

  Starachowice to jedno z największych miast województwa świętokrzyskiego. Miasto posiada duży potencjał rozwojowy oraz jest pozytywnie oceniane jako miejsce do życia. Na terenie Starachowic znajduje się wiele miejsc pracy, a równocześnie miejscowość zachowuje w dużej części swój zielony charakter. Wszystko to przekłada się na zainteresowanie domami na sprzedaż.

  Rynek nieruchomości w Starachowicach

  Rynek nieruchomości w Starachowicach notuje systematyczny wzrost zainteresowania. Dotyczy to zwłaszcza nieruchomości pochodzących z rynku wtórnego. Miasto przyciąga chętnych do pracy, a także cieszy się dobrą opinią swoich mieszkańców, którzy coraz chętniej przeprowadzają jednak poza centrum miasta, wybierając domy jednorodzinne. Decyzji o przeprowadzce sprzyja dobra komunikacja miejska, korzystne ceny oraz duży potencjał inwestycyjny regionu. Jakie dzielnice i metraże cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców Starachowic?

  Gdzie szukać domów na sprzedaż w Starachowicach? Popularne dzielnice

  W jakich dzielnicach najczęściej wyszukiwane są domy? Starachowice są administracyjnie podzielone na 18 osiedli. Najważniejsze z nich to Wierzbnik, Florencja i Lenartów Most, które tworzą teren Starego Miasta. Ten adres chętnie wybierany jest przez osoby, którym zależy na bliskości centrum. W dzielnicach dominuje zabudowa wielomieszkaniowa. Osoby szukające domów na sprzedaż w Starachowicach chętnie spoglądają w kierunku południowej części miasta. Nieruchomości zlokalizowane są m.in. na osiedlach Wierzbnik, Kolonijki lub Łazy. W ich architekturze dominuje niska i kameralna zabudowa. Okolica posiada zielony charakter oraz oferuje liczne tereny rekreacyjne.

  Jakie nieruchomości znajdują się w ofercie?

  Rynek wtórny domów w Starachowicach to przede wszystkim budynki jednorodzinne o metrażach około 150-200 mkw. Standardowy budynek posiada od 5 do 7 pokoi oraz komfortowy dla rodziny układ pomieszczeń. Do nieruchomości zazwyczaj przynależy ogród oraz jednostanowiskowy garaż. Oferty trafiają w preferencje nabywców. Do zainwestowania lub zakupu domu na cele własne zachęcają korzystne ceny oraz rosnąca z każdym rokiem wartość nieruchomości.

  Domy na sprzedaż w Starachowicach chętnie wybierane są przez rodziny z dziećmi oraz osoby, które planują przeprowadzić się poza centrum miasta. Spokojne okolice zachęcają do spacerowania, a równocześnie mają dostęp do niezbędnej infrastruktury. Niewielkie odległości sprawiają, że mieszkańcy mogą także liczyć na szybki dojazd do pracy lub szkoły.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Starachowicach na portalu GetHome.pl i znajdź nieruchomość odpowiadającą Twoim potrzebom.

   

   

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: