Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Suwałki

  - 7 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Suwałkach

  Rynek wtórny - 4 domy na sprzedaż w Suwałkach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Suwałkach - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Suwałkach dwupokojowe:

  W Suwałkach jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Suwałkach trzypokojowe:

  W Suwałkach jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Suwałkach czteropokojowe:

  W Suwałkach jest 0 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 0 m2

  Domy w Suwałkach pięciopokojowe:

  W Suwałkach są 4 oferty domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 863 750 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 246 m2

  Domy bezpośrednio w Suwałkach - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Suwałkach - oferty agencji nieruchomości

   - 4 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż – Suwałki z dużą siłą przyciągania

  Znane przede wszystkim jako polski biegun zimna Suwałki mają sporo do zaoferowania. Jest to drugie największe pod względem liczby ludności miasto województwa podlaskiego stanowiące ważny ośrodek turystyczny, ale też biznesowy. Zapotrzebowanie na nieruchomości jest tutaj duże – szczególnie że bardzo blisko znajdują się przejścia graniczne z Rosją, Litwą i Białorusią. Miejscowość jest także przystankiem na ważnych szlakach transportowych. Interesują Cię domy na sprzedaż w Suwałkach? Dowiedz się więcej o tutejszym rynku i cenach.

  Domy na sprzedaż w Suwałkach – jak wygląda tutejszy rynek?

  Suwałki charakteryzują się prężnie działającą gospodarką i jako jeden z większych ośrodków w regionie przyciągają wielu nowych mieszkańców – zarówno z kraju jak i z zagranicy. Co roku przybywa tu nowych nieruchomości, choć są to głównie mieszkania. Domy na sprzedaż w Suwałkach dostępne są natomiast przede wszystkim na rynku wtórnym. Zainteresowanie tego typu nieruchomościami jest spore – zwłaszcza że oferują prywatność i dużo przestrzeni. Podaż na rynku jest jednak niewielka. Dlatego nabywcy niejednokrotnie muszą  „polować” na wymarzoną nieruchomość.

  Ile kosztują domy w gminie Suwałki?

  Ceny domów w Suwałkach zdecydowanie przekraczają średnią dla regionu, ale są tańsze niż w stolicy woj. podlaskiego. Zwykle w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni użytkowej wypadają również znacznie korzystniej niż mieszkania. Zapewniają przy tym znacznie więcej przestrzeni i swobody.

  O cenie ofertowej konkretnej nieruchomości decyduje kilka czynników. Pierwszym jest powierzchnia – większe domy w gminie Suwałki zwykle wypadają taniej w przeliczeniu na 1 m2. Ponadto bardzo ważne są wiek budynku, stan i standard wykończenia. Najnowsze, nowocześnie urządzone i niewymagające remontów nieruchomości są zdecydowanie droższe. Zdecydowanie więcej trzeba zapłacić również za te domy w Suwałkach, które stosują nowoczesne technologie pozwalające na obniżenie kosztów utrzymania.

  Domy na sprzedaż w Suwałkach i okolicach – gdzie ich szukać?

  W Suwałkach dominuje kameralna zabudowa. Domy na sprzedaż można więc znaleźć w zasadzie w każdej części miasta, choć najwięcej jest ich w centrum i na południu. Bliżej centrum zlokalizowane są zwykle starsze budowle – nowszych trzeba szukać na obrzeżach. Oferta obejmuje zarówno domy wolnostojące, jak i tańsze w utrzymaniu bliźniaki czy też domy szeregowe na sprzedaż. Suwałki i okolice mają do zaoferowania nieruchomości spełniające różne potrzeby. Skorzystaj z filtrów naszej wyszukiwarki, aby znaleźć ogłoszenia zgodne z Twoimi wymaganiami.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Suwałkach na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: