Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Białystok

  - 134 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 36 domów na sprzedaż w Białymstoku

  Rynek wtórny - 98 domów na sprzedaż w Białymstoku

  Domy w Białymstoku - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Białymstoku dwupokojowe:

  W Białymstoku jest 1 oferta domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 634 000 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 91 m2

  Domy w Białymstoku trzypokojowe:

  W Białymstoku jest 8 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 832 625 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 130 m2

  Domy w Białymstoku czteropokojowe:

  W Białymstoku jest 49 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 686 263 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 93 m2

  Domy w Białymstoku pięciopokojowe:

  W Białymstoku jest 50 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 1 559 415 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 266 m2

  Domy bezpośrednio w Białymstoku - oferty deweloperów

   - 36 ogłoszeń

  Domy używane w Białymstoku - oferty agencji nieruchomości

   - 98 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż w Białymstoku – zamieszkaj w stolicy Podlasia

  Rynek nieruchomości w Białymstoku zyskuje na znaczeniu. Chętnie przeprowadzają się tu zarówno mieszkańcy Podlasia, jak i obcokrajowcy. Do zakupu nieruchomości zachęcają atrakcyjne ceny oraz bogata oferta mieszkań i domów na sprzedaż. Zwłaszcza te ostatnie cieszą się dużym zainteresowaniem stałych mieszkańców.

  Miasto znajduje się w pobliżu granic z Litwą, Białorusią i Rosją co decyduje o wieloetnicznym charakterze Białegostoku oraz sprawia, że jest ważnym ośrodkiem gospodarczym dla całego regionu. Znamienny jest fakt, że ponad 96% mieszkańców Białegostoku ocenia pozytywnie jakość życia w mieście, wskazując na rozwiniętą infrastrukturę miejską, wysoki poziom gospodarczy oraz dbałość o środowisko i dostęp do zieleni. Rozwojowy charakter miasta ma korzystny wpływ na rynek nieruchomości oraz stabilny wzrost cen domów i mieszkań.

  Domy na sprzedaż w Białymstoku – w jakich dzielnicach znajdują się nieruchomości?

  W jakich dzielnicach miasta znajdują się domy na sprzedaż? Białystok podzielony jest administracyjnie na 29 osiedli, z których każde posiada swój własny zarząd otwarty na pomysły i problemy mieszkańców. Stolica województwa podlaskiego zdominowana jest przez zabudowę wielomieszkaniową, ale wciąż nawet w samym centrum miasta można znaleźć oferty dotyczące budynków jednorodzinnych.

  Wśród popularnych dzielnic mieszkalnych znajdują się okalające centrum dzielnice - Pojary, Sienkiewicza, Białostoczek, Młodych czy Nowe Miasto. Atutem lokalizacji jest doskonały dostęp do bogatej infrastruktury centrum oraz oferty kulturalnej i edukacyjnej Białegostoku.

  Równocześnie dzielnice posiadają spokojny, mieszkalny charakter. Mieszkańcy, którym zależy na bliskości zieleni i terenów rekreacyjnych mogą postawić na północne dzielnice miasta, takie jak Zawady lub Fasty. Rozglądając się za domem na sprzedaż w Białymstoku, możesz także rozważyć nieruchomości znajdujące się w ościennych miejscowościach jak Krupnik, Wasilków, Klepacze czy Kleosin.

  Białystok – domy na sprzedaż. Jaki jest potencjał inwestycyjny?

  Co sprawia, że mieszkańcy Białegostoku, tak chętnie wybierają domy? Białystok oferuje bardzo dobrą komunikację w obrębie miasta oraz korzystne ceny nieruchomości. Koszt zakupu domu jest znacznie niższy niż w przypadku miast wojewódzkich w innych częściach Polski.

  Równocześnie ceny cechują się stabilnym wzrostem. Stały napływ mieszkańców, również zza granicy, sprawia, że nieruchomość można łatwo wynająć lub odsprzedać z zyskiem. Wszystko to sprawia, że zakup domu w Białymstoku będzie trafioną inwestycją.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Białymstoku na portalu GetHome.pl i znajdź nieruchomość odpowiadającą Twoim potrzebom.

   

   

   

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: