Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Zakopane

  - 36 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Zakopanem

  Rynek wtórny - 33 domy na sprzedaż w Zakopanem

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Zakopanem - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Zakopanem dwupokojowe:

  W Zakopanem jest 1 oferta domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 293 000 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 21 m2

  Domy w Zakopanem trzypokojowe:

  W Zakopanem jest 1 oferta domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 1 350 000 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 84 m2

  Domy w Zakopanem czteropokojowe:

  W Zakopanem jest 0 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 0 m2

  Domy w Zakopanem pięciopokojowe:

  W Zakopanem jest 31 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 4 117 839 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 303 m2

  Domy bezpośrednio w Zakopanem - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Zakopanem - oferty agencji nieruchomości

   - 33 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż – Zakopane dla miłośników gór i inwestorów

  Zakopane jest jedną z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Położone w majestatycznych Tatrach jest piękne przez cały rok. Przyciąga wielbicieli zarówno nart, jak i wędrówek oraz pięknych widoków. Mimo iż pod względem liczby mieszkańców jest zaledwie średnią miejscowością, zapewnia bardzo wiele możliwości. Popularność miasta odzwierciedlają natomiast oferta i ceny nieruchomości. Dowiedz się więcej o domach na sprzedaż w Zakopanem i tutejszej ofercie.

  Domy na sprzedaż w Zakopanem – jak kształtuje się rynek nieruchomości

  W Zakopanem każdego roku powstają nowe obiekty hotelowe, gastronomiczne czy rekreacyjne, ale także nowe mieszkania i domy. Oferta jest też bardzo bogata na rynku wtórnym, gdzie można znaleźć wiele ciekawych nieruchomości. W Zakopanem bardzo popularne są zarówno tradycyjne domy z bali, jak i nowoczesne posiadłości. Dlatego każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Oferta zmienia się dynamicznie, ponieważ najlepsze „kąski” są dosłownie rozchwytywane. Ogromna popularność miejscowości sprawia bowiem, że wartość znajdujących się w niej nieruchomości stale rośnie i jest odporna na kryzysy. Dzięki temu jest to bardzo atrakcyjne miejsce dla inwestorów.

  Ile kosztują domy na sprzedaż w Zakopanem i okolicach?

  Nie da się ukryć, że domy na sprzedaż w Zakopanem nie należą do tanich. Tutejsze ceny bez wątpienia można porównać z tymi warszawskimi. Niektóre z luksusowych nieruchomości są tu nawet droższe niż w stolicy. Na ceny mają wpływ nie tylko architektura czy standard wykończenia, ale również lokalizacja czy widok na panoramę Tatr. Dlatego m.in. domy na sprzedaż na Gubałówce, pozwalające podziwiać zarówno góry, jak i rozpościerające się u ich stóp miasto, często należą do najdroższych. Nieco tańszych nieruchomości można szukać w okolicach Zakopanego – Kościelisko, Poronin, Bukowina Tatrzańska czy Białka Tatrzańska nadal są niezwykle atrakcyjne, ale ich mniejszy prestiż pozwala uzyskać nieco lepsze ceny zakupu.

  Domy na sprzedaż w Zakopanem – znajdź idealną nieruchomość dla siebie

  W zasadzie wszystkie domy na sprzedaż w Zakopanem mają bardzo atrakcyjne lokalizacje dopasowane do różnych potrzeb nabywców. Znakomitą dostępność do gastronomii, sklepów usług i nocnego życia kurortu zapewniają nieruchomości w pobliżu słynnych Krupówek. Miłośnicy narciarstwa chętnie wybierają nieruchomości w pobliżu wyciągów, a wielbiciele trekkingu te położone przy szlakach. Na obrzeżach miasta można zaznać więcej spokoju i częściej znaleźć domy wykonane w najnowszym standardzie, choć zwykle z nawiązaniami do tradycyjnej góralskiej architektury. Skorzystaj z filtrów w naszej wyszukiwarce i interaktywnej mapy, aby znaleźć idealną nieruchomość.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Zakopanem na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: