Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Augustów - 15 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 1364 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 299 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 12691 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: nieregularny. Cena działki - 1 999 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 614 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 199 900 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 13431 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 738 705 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 2437 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 600 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 1499 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 299 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 1508 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 113 100 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 5818 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 4 400 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 3001 mkw. Działka budowlana, kształt: kwadrat. Cena działki - 150 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 3654 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 399 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 2175 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 399 900 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 601 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 150 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 127529 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 16 639 474 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 32900 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 399 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  • Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 1694 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 349 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
  Poznaj region

  Działki – Augustów idealnym miejscem na inwestycje

  Należący do woj. podlaskiego Augustów to średniej wielkości miasto, które jest jednym z najpopularniejszych celów turystów przybywających w te okolice. Otoczone przez jeziora i Puszczę Augustowską zachwyca unikalnymi walorami krajobrazowymi. Nic więc dziwnego, że inwestycje w tym rejonie są uważane za bardzo opłacalne. Sprawdź, jakie działki w Augustowie są obecnie dostępne i jak kształtują się ich ceny.

  Działki na sprzedaż w Augustowie – jak wygląda rynek?

  Na co dzień Augustów jest spokojnym, kameralnym miastem., w którym życie toczy się powoli. W okresie letnim zwykle przeżywa jednak prawdziwe oblężenie turystów przyciąganych przez tutejsze jeziora, lasy oraz słynny Kanał Augustowski. Uzdrowisko pozwala na żeglowanie, plażowanie, stanowi świetną bazę wypadową do pieszych i rowerowych wycieczek. Dlatego podczas wakacji ruch zdecydowanie się zwiększa. Jest to również powód, dla którego działki w Augustowie cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

  Tutejsze grunty są niezwykle atrakcyjne dla każdego, kto marzy o letnim (lub całorocznym) domu nad jeziorem lub w otoczeniu niemal dziewiczej przyrody. Stanowią jednak również apetyczne kąski dla inwestorów, którzy dzięki obecności turystów mogą tu odnotować niemałe przychody. To dlatego najatrakcyjniejsze działki na sprzedaż w Augustowie bardzo szybko znikają z rynku!

  Działki w Augustowie i okolicach – jak kształtują się ceny?

  Ceny działek w Augustowie trudno nazwać przystępnymi, ponieważ jest to unikalna lokalizacja. Nadal są jednak niższe niż w największych miastach. Dokładny koszt zakupu gruntów zależy jednak od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest typ działki. Te przeznaczone pod inwestycje komercyjne zwykle są najdroższe. Kosztowne mogą być też jednak atrakcyjnie położone parcele pod domy jednorodzinne. Tańsze zwykle są działki ogrodowe w Augustowie oraz te typowo rekreacyjne. Najtaniej można natomiast kupić grunty rolne, choć ich przekształcenie w grunty budowlane nie zawsze jest łatwe. Ponadto działki na sprzedaż w Augustowie wyceniane są m.in. na podstawie lokalizacji.

  Działki budowlane i ogrodowe w Augustowie – gdzie ich szukać?

  Dostępność wolnych działek budowlanych w Augustowie jest ograniczona. Ważne bowiem, aby rozbudowa miasta nie przyczyniła się do destrukcji okolicznej przyrody, czyli jej największego waloru. Aktualne oferty wygodnie przejrzysz jednak z GetHome.pl. Skorzystaj z interaktywnej mapy, aby odnaleźć tylko działki na sprzedaż z wybranej części Augustowa lub okolic albo filtruj wyniki według parametrów takich jak typ, cena czy powierzchnia. Sprawdź koniecznie!

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź bogatą ofertę działek na sprzedaż w Augustowie na portalu GetHome.pl i znajdź parcelę odpowiadającą Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: