Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Białystok

  - 61 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Działki – Białystok z różnorodnymi gruntami pod inwestycje

  Białystok jest największym ośrodkiem województwa podlaskiego, który cały czas się rozwija, przyciągając kolejnych mieszkańców. Ze względu na jego położenie i znaczenie dla regionu jest to bardzo atrakcyjne miejsce z punktu widzenia inwestorów. Ponadto miasto niejednokrotnie wygrywało plebiscyty na najlepsze miejsce do życia, co stanowi dodatkowy „bodziec” do zwiększania popytu na działki w Białymstoku. Sprawdź, jak wygląda tutejszy rynek i jak kształtują się ceny gruntów.

  Działki na sprzedaż w Białymstoku – jak wygląda tutejszy rynek?

  Białystok charakteryzuje się dynamiczną rozbudową i dość szybko rozrasta się terytorialnie. Z tego powodu coraz trudniej tu o wolne tereny pod inwestycje. Nadal jednak można znaleźć atrakcyjne działki na sprzedaż w Białymstoku – także w centrum. Wśród aktualnych ofert znajdują się działki budowlane pod budownictwo jednorodzinne, a także grunty pod inwestycje deweloperskie (mieszkaniowe oraz usługowe). Są to zarówno puste parcele, jak i takie, na których znajdują się już pewne obiekty. Wszystkie rodzaje gruntów cieszą się dużym zainteresowaniem, choć najszybciej z rynku znikają te, które mają atrakcyjne ceny.

  Ile kosztują działki w Białymstoku?

  Działki w Białymstoku, szczególnie te przygotowane do realizacji inwestycji komercyjnych, są niezwykle wartościowe. Bardzo dobrze odzwierciedlają to ceny ofertowe, które w przypadku niektórych gruntów są naprawdę wysokie. Działki budowlane przeznaczone pod prywatne inwestycje są zdecydowanie tańsze, a ich ceny można określić jako porównywalne do cen obowiązujących w innych miastach podobnej wielkości. Najtańsze działki w Białymstoku to natomiast działki rolne – warto mieć jednak na uwadze, że niektóre z nich nadają się do odrolnienia i zabudowy. Należy również pamiętać, że ceny zależą też od wymiarów i proporcji parceli, znajdujących się na niej obiektów oraz uzbrojenia.

  Działki budowlane w Białymstoku – gdzie ich szukać?

  Działki budowlane w Białymstoku są rozsiane po całym jego terenie. Te przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną najczęściej można jednak znaleźć na obrzeżach – np. w dzielnicach takich jak Jaroszówka, Skorupy czy Zawady. Poszukując okazji cenowych warto też zwrócić uwagę na okoliczne wsie, takie jak Izabelin. W centrum Białegostoku dostępne są natomiast przede wszystkim działki pod inwestycje komercyjne, często o bardzo atrakcyjnych lokalizacjach i parametrach. Niezależnie od tego, jakich gruntów szukasz, pomożemy Ci je znaleźć. Skorzystaj z filtrów wyszukiwania lub interaktywnej mapy, aby wyświetlić oferty dostosowane do Twoich potrzeb.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź bogatą ofertę działek na sprzedaż w Białymstoku na portalu GetHome.pl i znajdź parcelę odpowiadającą Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: