Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki uzbrojone Częstochowa - 4 ogłoszenia

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działka pod zabudowę, inwestycyjna-30% wartości.
  i
  Sprzedam działkę Częstochowa o powierzchni 9724 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 380 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Działka pod zabudowę domów
  i
  Sprzedam działkę Częstochowa o powierzchni 6165 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 2 590 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Jarosz & Napora.
  Działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną
  i
  Sprzedam działkę Częstochowa o powierzchni 16617 mkw. Cena działki - 1 500 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Aleja Nieruchomości.
  Wyczerpy - działka inwestycyjna
  i
  Sprzedam działkę Częstochowa o powierzchni 1729 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 397 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Jarosz & Napora.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: