Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki z domkiem Gdynia - 16 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Sprzedam działkę rodo wiczlino
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Chwarzno-Wiczlino o powierzchni 305 mkw. Cena działki - 89 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  Działka usługowo -przemysłowa, dobra lokalizacja.
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Chylonia o powierzchni 989 mkw. Cena działki - 599 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Home Asset Sp. z o.o..
  Działka na małym kacku
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Mały Kack o powierzchni 444 mkw. Cena działki - 999 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  Działka budowlana na nowym osiedlu w lesie!
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Chwarzno-Wiczlino o powierzchni 1123 mkw. Cena działki - 550 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bocian Nieruchomości.
  Działka pod budownictwo wielorodzinne gdynia
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Wielki Kack o powierzchni 2436 mkw. Cena działki - 999 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  Działka budowlana z projektem zabudowy w gdyni!
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Chwarzno-Wiczlino o powierzchni 724 mkw. Cena działki - 949 999 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Mały Kack o powierzchni 4823 mkw. Cena działki - 2 500 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją White Wood Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Mały Kack o powierzchni 969 mkw. Cena działki - 1 700 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Mały Kack o powierzchni 444 mkw. Cena działki - 999 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Chwarzno-Wiczlino o powierzchni 5078 mkw. Cena działki - 3 250 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Chwarzno-Wiczlino o powierzchni 1133 mkw. Cena działki - 702 460 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partner Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Babie Doły o powierzchni 300 mkw. Cena działki - 175 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Magic House.
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Chylonia o powierzchni 469 mkw. Działka kształt: nieregularny. Cena działki - 350 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lesmar Marzena Brelak-Leske.
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Kamienna Góra o powierzchni 1103 mkw. Cena działki - 9 000 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Immobila Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Gdynia o powierzchni 1486 mkw. Cena działki - 275 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
  i
  Sprzedam działkę Gdynia, Wielki Kack o powierzchni 191 mkw. Cena działki - 390 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Starnawska.pl Nieruchomości.

  Oferty w okolicy

  Polecane lokalizacje

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: