Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki budowlane Kazimierz Dolny - 3 ogłoszenia

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Duża działka budowlana kazimierz dolny dąbrówka
  i
  Sprzedam działkę Kazimierz Dolny o powierzchni 9913 mkw. Działka rolno-budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 650 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  Działka inwestycyjna
  i
  Sprzedam działkę Kazimierz Dolny o powierzchni 23328 mkw. Działka rolno-budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 1 750 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  Wzgórze wąwóz villa graffa działka inwestycyjna
  i
  Sprzedam działkę Kazimierz Dolny o powierzchni 29224 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 2 650 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Propertica Real Estate.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: