Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Lublin - 115 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działa z pozwoleniem na budowę ul. skowronkowa
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 1301 mkw. Cena działki - 799 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  Działki inwestycyjno-budowlane lublin ul.zdrowa
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 625 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 135 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  Nietuzinkowa działka budowlana w lublinie
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 2618 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 950 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  Działka z możliwością rozbudowy - lublin ul głuska
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 1740 mkw. Działka kształt: nieregularny. Cena działki - 389 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  Działka budowlana w lublinie w otoczeniu drzew
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 1259 mkw. Cena działki - 377 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  Atrakcyjna działka budowlana lublin, ul. narcyzowa
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 800 mkw. Działka kształt: nieregularny. Cena działki - 320 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 817 mkw. Działka rolna, kształt: prostokąt. Cena działki - 20 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 826 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 399 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 1001 mkw. Działka rolna, kształt: prostokąt. Cena działki - 24 500 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 612 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 199 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 589 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 489 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 2650,09 mkw. Działka inwestycyjna. Cena działki - 530 018 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 941 mkw. Cena działki - 599 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 3001 mkw. Działka inwestycyjna. Cena działki - 810 270 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 11558 mkw. Cena działki - 1 800 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 713 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 215 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 5958 mkw. Działka przemysłowa, kształt: prostokąt. Cena działki - 703 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 1696 mkw. Cena działki - 730 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 4646 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 676 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 945 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 618 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 5397 mkw. Działka inwestycyjna. Cena działki - 1 079 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 1500 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 340 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 10000 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Express House.
  i
  Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 1076 mkw. Cena działki - 660 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  Poznaj region

  Działki na sprzedaż w Lublinie – dlaczego warto tu zamieszkać?

  Lublin to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Stolica Lubelszczyzny słynie z zabytków, uniwersytetu oraz zapewnia liczne miejsca pracy. Równocześnie miasto jest pozytywnie oceniane przez swoich mieszkańców, którzy chętnie rozglądają się za działkami na sprzedaż. Jakie dzielnice są najchętniej wybierane i czy warto kupić tu działkę inwestycyjnie?

  Województwo lubelskie tradycyjnie kojarzone jest z nizinnym krajobrazem, w którym dominuje zabudowa jednorodzinna i gospodarska. Wyjątek pod tym względem stanowi Lublin, będący stolicą gospodarczą, edukacyjną i kulturalną regionu. Stały napływ mieszkańców sprawia, że rynek nieruchomości z każdym rokiem rozwija się o nowe inwestycje. Równocześnie rośnie liczba mieszkańców, którzy chętnie decydują się na zakup działki w Lublinie lub na jego obrzeżach. Jakie dzielnice cieszą się największą popularnością wśród mieszkańców i gdzie znajdziemy grunty w dobrej cenie?

  Działki budowlane w Lublinie – w jakich dzielnicach budują się mieszkańcy?

  Wśród gruntów na sprzedaż w Lublinie największa grupa ofert dotyczy działek budowlanych znajdujących się w administracyjnych granicach miastach oraz miejscowościach w bezpośrednim sąsiedztwie miasta. Sam Lublin podzielony jest administracyjnie na 27 dzielnic. Centrum i Śródmieście należą do najdroższych dzielnic miasta. Jest tu także najmniejszy wybór działek budowlanych. Dominuje architektura wielomieszkaniowa.

  Wśród dzielnic, w których można znaleźć działki na sprzedaż w Lublinie, na uwagę zasługują Abramowice. To stosunkowo młoda dzielnica Lublina, która została włączona w obręb miasta w 2009 roku. Mieszkańcy cenią ją ze względu na niewysokie ceny gruntów oraz dużą ilość terenów zielonych. Znamienny jest fakt, że w 2020 roku Abramowice zostały ocenione w rankingu mieszkańców, jako najatrakcyjniejsze miejsce do zamieszkania. Większość działek przeznaczonych pod budowę domu ma około 1000 - 2000 m², dominuje zabudowa jednorodzinna i szeregowa.

  Działki na sprzedaż znajdziemy także w sąsiadujących ze Śródmieściem dzielnicach takich jak Czuby, Rury czy Bronowice. Wśród terenów podmiejskich prym wiedzie dzielnica Sławinek, a także znajdujące się tuż za obwodnicą miasta Czechów Południe, Czechów Północny i Ponikwoda. Atutem lokalizacji jest dobra komunikacja i wyraźnie tańsze ceny działek.

  Działki inwestycyjne i działki rekreacyjne w Lublinie – co jeszcze znajdziemy w ofercie?

  Lublin stanowi także atrakcyjną lokalizację dla firm, które chętnie kupują działki pod inwestycje biznesowe lub przemysłowe. Działki inwestycyjne różnią się ceną w zależności od lokalizacji i metrażu. Osobną grupę stanowią działki rekreacyjne znajdujące się zarówno w Lublinie, jak i w tzw. lubelskim obwarzanku w skład którego wchodzą miejscowości: Szerokie, Dąbrowice, Elizówka, Rudnik i Jakubice Murowane. Niewysokie ceny gruntów i stopniowy wzrost sprawiają, że zakup można traktować w kategoriach inwestycyjnych, a równocześnie zyskać swój zielony kawałek przestrzeni za miastem.

  Budowa domu lub inwestycja? Szukasz działki w Lublinie? Sprawdź oferty portalu GetHome i znajdź działkę dla siebie!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: