Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki z domkiem Lędziny - 10 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działka budowlana w spokojnej lokalizacji
  i
  Sprzedam działkę Lędziny o powierzchni 899 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 134 850 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Działka budowlana w spokojnej lokalizacji
  i
  Sprzedam działkę Lędziny o powierzchni 936 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 140 400 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Działka budowlana w spokojnej lokalizacji
  i
  Sprzedam działkę Lędziny o powierzchni 1191 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 178 650 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Działka budowlana w spokojnej lokalizacji
  i
  Sprzedam działkę Lędziny o powierzchni 896 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 134 400 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Działka budowlana w spokojnej lokalizacji
  i
  Sprzedam działkę Lędziny o powierzchni 873 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 130 950 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Działka budowlana w spokojnej lokalizacji
  i
  Sprzedam działkę Lędziny o powierzchni 902 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 135 300 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  i
  Sprzedam działkę Lędziny o powierzchni 1077 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 161 550 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  i
  Sprzedam działkę Lędziny o powierzchni 847 mkw. Działka kształt: prostokat. Cena działki - 182 105 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lędziny o powierzchni 738 mkw. Cena działki - 195 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Lędziny o powierzchni 884 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 185 640 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bona Nieruchomości Dorota Szymańczyk.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: