Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż okolice Bydgoszczy - 372 ogłoszenia

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Tylko u nas! działka z domkiem!
  i
  Sprzedam działkę bydgoski, Zielonka o powierzchni 1561 mkw. Cena działki - 250 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  Tylko u nas! działka chrośna! blisko lasu
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 2080 mkw. Cena działki - 130 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  Działka w łochowie przy lesie
  i
  Sprzedam działkę bydgoski, Łochowo o powierzchni 3254 mkw. Cena działki - 618 260 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  Atrakcyjna działka w olimpinie
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 1065 mkw. Cena działki - 110 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  Działki pod zabudowę mieszkaniową! z wz!
  i
  Sprzedam działkę bydgoski, Maksymilianowo o powierzchni 1111 mkw. Cena działki - 278 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  Cicha lokalizacja, media w drodze
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 1111 mkw. Cena działki - 210 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 3121 mkw. Cena działki - 94 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 1012 mkw. Cena działki - 140 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 1000 mkw. Cena działki - 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 862 mkw. Cena działki - 135 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 1330 mkw. Cena działki - 169 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 365 mkw. Cena działki - 95 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 385 mkw. Cena działki - 129 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 1000 mkw. Cena działki - 80 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 360 mkw. Cena działki - 115 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 1393 mkw. Cena działki - 362 180 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 3688 mkw. Cena działki - 96 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 1000 mkw. Cena działki - 90 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 1700 mkw. Cena działki - 155 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 947 mkw. Cena działki - 80 495 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 4065 mkw. Cena działki - 1 600 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 1037 mkw. Cena działki - 103 700 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 1283 mkw. Cena działki - 462 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  i
  Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 1198 mkw. Cena działki - 190 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: