Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki budowlane Ostrowiec Świętokrzyski - 8 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działka budowlana w zacisznym miejscu
  i
  Sprzedam działkę Ostrowiec Świętokrzyski o powierzchni 1689 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 189 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Z wydanymi warunkami zabudowy.
  i
  Sprzedam działkę Ostrowiec Świętokrzyski o powierzchni 1731 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 259 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
  Z wydanymi warunkami zabudowy na gutwinie.
  i
  Sprzedam działkę Ostrowiec Świętokrzyski o powierzchni 1502 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 168 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
  Na zygmuntówce
  i
  Sprzedam działkę Ostrowiec Świętokrzyski o powierzchni 1300 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 205 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
  W sąsiedztwie nowe budownictwo.
  i
  Sprzedam działkę Ostrowiec Świętokrzyski o powierzchni 1000 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 160 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
  Przy ul. grzybowej wjazd od ul. sienkiewicza.
  i
  Sprzedam działkę Ostrowiec Świętokrzyski o powierzchni 1702 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 115 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Ostrowiec Świętokrzyski o powierzchni 1010 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 98 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Ostrowiec Świętokrzyski o powierzchni 900 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 165 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: