Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki uzbrojone Rzeszów - 3 ogłoszenia

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Unikatowa lokalizacja - działka budowlana
  i
  Sprzedam działkę Rzeszów o powierzchni 1060 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 1 700 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SUPER NIERUCHOMOŚCI.
  Działka 14,7a – południe rzeszowa – 8km od centrum
  i
  Sprzedam działkę Rzeszów o powierzchni 1470 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 510 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galicja-Nieruchomości.pl.
  Inwestycyjna działka na ul. herbowej
  i

  Działka na sprzedaż
  Rzeszów
  1031 m2

  30 930 000
  30 000 /m2
  Sprzedam działkę Rzeszów o powierzchni 1031 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 30 930 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Anan Real Estate Ewa Jarosz-Antoń.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: