Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Siedlce - 16 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Siedlce, teren usługowo-handlowy, rejon brzeskiej
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 45497 mkw. Działka kształt: nieregularny. Cena działki - 20 473 650 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Niezależny Doradca.
  Działki 4983 m2 przy janowskiej siedlce
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 4983 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 245 750 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Siedleckie Biuro Nieruchomości.
  Duża działka budowlana w idealnej lokalizacji
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 1600 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 199 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Siedleckie Biuro Nieruchomości.
  Działka 1000 m2, ul. różana
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 1000 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 345 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NOVO Home.
  Na sprzedaż działka budowlana 19 arów
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 1900 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 114 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Siedleckie Biuro Nieruchomości.
  Działka usługowa 900 m 2 róg cmentarnej i reymonta
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 900 mkw. Działka kształt: nieregularny. Cena działki - 469 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Siedleckie Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę siedlecki o powierzchni 9700 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 2 600 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Siedleckie Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 804 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 241 200 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Siedleckie Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 4557 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 314 433 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NOVO Home.
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 1317 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: nieregularny. Cena działki - 1 190 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Siedleckie Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 981 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 315 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NOVO Home.
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 862 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 340 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Siedleckie Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 248 mkw. Działka kształt: nieregularny. Cena działki - 269 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Siedleckie Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 8269 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 405 181 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NOVO Home.
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 1000 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 160 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Siedleckie Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Siedlce o powierzchni 3264 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 790 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Siedleckie Biuro Nieruchomości.
  Poznaj region

  Działki – Siedlce z atrakcyjnymi parcelami pod budowę lub inwestycje

  Siedlce są zaliczane zaledwie do miast średniej wielkości, ale pod względem populacji przypada im czwarte miejsce na terenie woj. mazowieckiego. Są oddalone od Warszawy o ok. 90 km, dzięki czemu stanowią niezależny ośrodek i mają duże znaczenie dla okolicznych mieszkańców. Prężnie działająca gospodarka, rosnące znaczenie miasta i bliskość wschodniej graniczy sprawiają, że coraz więcej osób chce się tu osiedlić, wybudować dom lub prowadzić biznes. Dlatego też poszukują wolnych działek na sprzedaż w Siedlcach. Dowiedz się więcej o ich dostępności i cenach.

  Działki na sprzedaż w Siedlcach – jak kształtuje się lokalny rynek?

  Siedlce charakteryzują się dość gęstą, zwartą zabudową i ciągłym rozwojem. Tutejsze nieruchomości gruntowe są uważane za bardzo cenne – szczególnie jeśli znajdują się w pobliżu centrum. Ich dostępność jest bardzo ograniczona, ale okazuje się, że nadal można tu znaleźć wolne parcele. Działki budowlane w Siedlcach najczęściej znajdują się jednak na obrzeżach miasta, poza terenem zurbanizowanym. Przy granicy miasta można też znaleźć działki rekreacyjne i letniskowe. Osoby spragnione własnego miejsca do odpoczynku i kontaktu z naturą mogą też wydzierżawić działki ROD. W Siedlcach funkcjonuje bowiem kilka ogrodów działkowych.

  Ile kosztują działki w Siedlcach? Ceny na rynku nieruchomości

  Ceny nieruchomości w mieście przekraczają średnią krajową. Dotyczy to również działek, szczególnie tych budowlanych. Najdroższe są oczywiście ostatnie wolne parcele w centrum, zwłaszcza te przeznaczone pod działalność biznesową – w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni trzeba za nie zapłacić nawet kilka razy więcej niż za działkę budowlaną lub rekreacyjną na obrzeżach miasta. Przy ustalaniu ceny ofertowej znaczenie mają jednak nie tylko lokalizacja i przeznaczenie gruntu, ale również jego uzbrojenie czy stan. Warto mieć to na uwadze – działki w Siedlcach kupione za okazyjne ceny często wymagają bowiem większych nakładów pracy, dodatkowych formalności itp.

  Działki w Siedlcach i okolicach – znajdź idealne miejsce dla siebie

  Szukasz idealnej działki w Siedlcach lub okolicach? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, w której znajdziesz tylko aktualne i sprawdzone oferty. Działki na sprzedaż możesz filtrować według typu, powierzchni, ceny i kilku innych kryteriów, a także wyszukiwać według lokalizacji, korzystając z naszej interaktywnej mapy. Wyszukuj działki budowlane, rekreacyjne i inwestycyjne, zgodnie ze swoimi potrzebami i planami!

  Jesteś zainteresowany nieruchomościami gruntowymi w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę działek w Siedlcach na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: