Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Warszawa

  - 390 ogłoszeń
  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Działki w Warszawie - bogata oferta 

  Choć wydaje się się, że Warszawa jest już gęsto zabudowana i nie sposób znaleźć tu pustą działkę - ofert na warszawskim rynku nie brakuje. Faktem jest, że nie znajdziemy ich raczej w ścisłym centrum, ale już na Białołęce, Ursynowie czy w Wesołej można przebierać. Dostępne ziemie to przede wszystkim działki budowlane i inwestycyjne. Te, przeznaczone pod budowę domu mają zwykle około 1000 - 2000 m², w inwestycyjnych zaś różnice w powierzchniach są znaczące. W zależności od rodzaju inwestycji, można kupić działkę o wielkości 500 m² albo taką, która zajmuje ponad 15 000 m². Większość działek znajduje się w zagospodarowanych terenach, nie ma więc problemu z podłączeniem do mediów. Nie trzeba się też zastanawiać, co w przyszłości powstanie za naszym oknem - choć zdarzają się działki bez sąsiedztwa, głównie na obrzeżach miasta.

  Działki na sprzedaż w Warszawie także pod inwestycję

  Stolica Polski, a tym samym największe miasto w kraju, to świetne miejsce na inwestycję. W Warszawie nie brakuje działek inwestycyjnych, które świetnie nadadzą się do każdego rodzaju zabudowania. Z powodzeniem znajdziemy tutaj działki pod powierzchnie biurowe, handlowe czy usługowe, garaże wielopoziomowe, ale też niską zabudowę wielorodzinną. Najwięcej działek znajduje się właśnie w okolicy Białołęki czy Ursynowa - które są dzielnicami stale się rozwijającymi, ale ofert nie brakuje także w granicach Wilanowa, Ursusa, Mokotowa oraz Wawra i Rembertowa. Działki pod Warszawą znajdziemy w Otwocku czy w Konstancinie-Jeziornie. Ceny działek są zależne od konkretnej dzielnicy, bezpośredniego sąsiedztwa, przeznaczenia działek i planu zagospodarowania przestrzennego oraz oczywiście ich wielkości.

  Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnej działki w Warszawie, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Kluczowym będzie oczywiście nasz cel, a więc do czego ma nam posłużyć działka. Pod budowę domu zdecydowanie możemy skupić się na działkach o mniejszej powierzchni, które pozwolą na postawienie budynku i zaaranżowanie przyjemnego ogrodu. Ważne będzie sąsiedztwo, dostęp do komunikacji oraz najbliższa infrastruktura. Zupełnie inne wytyczne weźmiemy pod lupę, chcąc kupić działkę pod inwestycję - i tu jednak wiele zależy od konkretnego przeznaczenia budynku.

  Oferty w okolicy

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: