Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Stryków

  - 16 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Działki na sprzedaż w Strykowie - idealne pod inwestycję

  Istnieje coraz większa liczba osób, które wyprowadzają się z blokowisk w wielkich miastach na ich obrzeża lub jeszcze dalej - na tereny oddalone od centralnych aglomeracji. Podobna sytuacja ma miejsce w Strykowie. Miasto położone w województwie łódzkim cieszy się sporym zainteresowaniem wśród osób poszukujących działek pod budowę domu i nie tylko. Na co zwrócić uwagę przy zakupe działki w Strykowie? 

  Wybór działki - podstawowe kroki 

  Punkt wyjścia przy wyborze działki na sprzedaż w Strykowie powinna stanowić lokalizacja i związane z nią oczekiwania. Zastanów się nad zasadniczą kwestią -  czy chcesz mieszkać na peryferiach miasta czy w okolicach centrum. Głowną osią arterii w Strykowie jest ulica Warszawska. Działki zlokalizowane w jej okolicach są dobrze skomunikowane, dzięki czemu dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu. Cena działek na sprzedaż w Strykowie położonych w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Warszawskiej będzie jednak większa od tych zlokalizowanych nieco dalej, przy ul. Polnej, ul. Zakładowej, ul. Kolejowej, ul. Browarnej czy ul. Strykowskiej. W tych rejonach ceny działek będą niższe. Gdy już wybierzesz odpowiednią lokalizację, zastanów się czy do działki jest odpowiedni dojazd. Sprawdź położenie działki pod względem tego, czy nie znajduje się w sąsiedztwie terenów zalewowych. Kształt działki również ma znaczenie, gdy planujesz budowę domu.

  Stryków - Europejskie Miasto Przyszłości 

  Stryków został doceniony na arenie międzynarodowej - znalazł się na 17. miejscu zestawienia Europejskich Miast Przyszłości 2020-2021 według magazynu Financial Times. To właśnie w Strykowie, na największym węźle autostardowym w kraju krzyżują się autostardy A1 i A2. Potencjał inwestycyjny miasta jest bardzo duży a zakup działki w Strykowie może być traktowany w kategoriach inwestycyjnych. 

  Jesteś zainteresowany zakupem działki w województwie łodzkim? Sprawdż bogatą ofertę działek w Strykowie na portalu GetHome i znajdź wymarzone miejsce pod budowę domu. 

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: