Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Tomaszów Mazowiecki - 12 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działka pod zabudowę ciebłowice małe blisko spały
  i
  Sprzedam działkę Tomaszów Mazowiecki o powierzchni 2733 mkw. Działka siedliskowa, kształt: prostokąt. Cena działki - 250 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domus Nieruchomości.
  Zespół działek budowlanych wielorodzinnych
  i
  Sprzedam działkę Tomaszów Mazowiecki o powierzchni 11137 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 8 000 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Sprzedane !
  i
  Sprzedam działkę Tomaszów Mazowiecki o powierzchni 1791 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 350 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KAWACIUK Nieruchomości..
  Działka o pow. 3295m2 w centrum tomaszowa maz
  i
  Sprzedam działkę Tomaszów Mazowiecki o powierzchni 3295 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 2 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KAWACIUK Nieruchomości..
  Cena do negocjacji !!
  i
  Sprzedam działkę Tomaszów Mazowiecki o powierzchni 1099 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 139 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KAWACIUK Nieruchomości..
  Pozostały 2 działki- piękne działki
  i
  Sprzedam działkę Tomaszów Mazowiecki o powierzchni 1272 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 190 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KAWACIUK Nieruchomości..
  i
  Sprzedam działkę Tomaszów Mazowiecki o powierzchni 5687 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 280 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją GZAN NIERUCHOMOSCI.
  i
  Sprzedam działkę Tomaszów Mazowiecki o powierzchni 845 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 128 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KAWACIUK Nieruchomości..
  i
  Sprzedam działkę Tomaszów Mazowiecki o powierzchni 1500 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 187 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KAWACIUK Nieruchomości..
  i
  Sprzedam działkę Tomaszów Mazowiecki o powierzchni 5600 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 93 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KAWACIUK Nieruchomości..
  i
  Sprzedam działkę Tomaszów Mazowiecki o powierzchni 3838 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 289 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KAWACIUK Nieruchomości..
  i
  Sprzedam działkę Tomaszów Mazowiecki o powierzchni 548 mkw. Działka kształt: inny. Cena działki - 150 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KAWACIUK Nieruchomości..
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: