Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Warszawa, Bielany - 12 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Metro słodowiec - działka 658 m2
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Bielany, Stare Bielany o powierzchni 658 mkw. Cena działki - 4 800 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Warszawski Pośrednik Nieruchomości.
  Działka budowlana z potencjałem dla inwestora
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Bielany, Wólka Węglowa o powierzchni 916 mkw. Cena działki - 950 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pogorzelski Nieruchomości.
  Działka rolna 1880m2, ul. arkuszowa, bielany
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Bielany, Radiowo o powierzchni 1880 mkw. Cena działki - 1 300 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  Działka rolna 1588m2, arkuszowa, bielany
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Bielany, Radiowo o powierzchni 1588 mkw. Cena działki - 1 111 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  Bielany - wólka weglowa działka 978 m2
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Bielany, Wólka Węglowa o powierzchni 979 mkw. Cena działki - 850 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Warszawski Pośrednik Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Bielany, Huta o powierzchni 2218 mkw. Cena działki - 3 327 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Bielany, Placówka o powierzchni 6500 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: nieregularny. Cena działki - 5 800 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Bielany, Młociny o powierzchni 2651 mkw. Cena działki - 4 608 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Top Brokers.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Bielany, Huta o powierzchni 701 mkw. Cena działki - 1 120 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Top Brokers.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Bielany, Huta o powierzchni 1010 mkw. Cena działki - 1 800 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Top Brokers.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Bielany, Wólka Węglowa o powierzchni 701 mkw. Cena działki - 1 120 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Top Brokers.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa o powierzchni 2294 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 1 300 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tur Nieruchomości.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: