Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki rekreacyjne pow. wołomiński - 10 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działka rekreacyjna
  i
  Sprzedam działkę wołomiński o powierzchni 3000 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 315 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  Działka letniskowa z domkiem las pod radzyminem
  i
  Sprzedam działkę Radzymin o powierzchni 2000 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: trapez. Cena działki - 350 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homeplus Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę wołomiński o powierzchni 18870 mkw. Działka rekreacyjna. Cena działki - 1 699 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homeplus Nieruchomości.
  Działka letniskowa z domkiem w lesie 4 km radzymin
  i
  Sprzedam działkę Radzymin o powierzchni 2000 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: trapez. Cena działki - 350 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homeplus Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę wołomiński o powierzchni 1500 mkw. Działka rekreacyjna. Cena działki - 240 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homeplus Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę wołomiński o powierzchni 1965 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: trapez. Cena działki - 160 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dobry Pośrednik.
  i
  Sprzedam działkę wołomiński o powierzchni 1725 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 235 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homeplus Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę wołomiński o powierzchni 2158 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: trapez. Cena działki - 172 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dobry Pośrednik.
  i
  Sprzedam działkę wołomiński o powierzchni 1414 mkw. Działka rekreacyjna. Cena działki - 130 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homeplus Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę wołomiński o powierzchni 690 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 215 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homeplus Nieruchomości.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: