Rodzaj
    Cena
    Cena za m2
    Powierzchnia
    Więcej

    Działki na sprzedaż pow. wołomiński

    - 257 ogłoszeń
    placement placeholder
    • Tania działka radzymin
      Radzymin
      930 m2

      420 000
      451 /m2
      Do sprzedania działka budowlana, ulokowana na obrzeżu Radzymina, o powierzchni 930 m2. Trzecia linia zabudowy, odległość od drogi gminnej około 90 m. Gaz w odległości 18 m, woda i prąd w drodze gminnej w odległości około 90 m. Nieruchomość w
    • Działka północny radzymin
      Radzymin
      930 m2

      420 000
      451 /m2
      Do sprzedania działka budowlana, ulokowana na obrzeżu Radzymina, o powierzchni 930 m2. Czwarta linia zabudowy, odległość od drogi gminnej około 90 m w linii prostej (110 m drogą). Gaz w odległości 50 m, woda i prąd w drodze gminnej w odległości około
    • placement placeholder
    • Działka budowlano-usługowa przy al. kaczyńskiego
      Radzymin
      1289 m2

      349 900
      271 /m2
      Więcej informacji pod numerem: Łukasz Pych ☎ 884∙884∙187 Na sprzedaż działka budowlana w Radzyminie przy Alei Lecha Kaczyńskiego, zaledwie 35 km od centrum Warszawy. Składa się z trzech mniejszych działek o łącznej powierzchni 1289 m² i ma kształt
    • Działka na sprzedaż
      Marki
      2015 m2

      4 100 000
      2 034 /m2
      Do sprzedania działka budowlana w Markach . Plan zagospodarowania . Przeznaczenie terenu: tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowej Przeznaczenie podstawowe: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna we wszystkich formach, to jest : wolnostojąca,
    • Działka na sprzedaż
      Ciemne
      1000 m2

      429 000
      429 /m2
      Działka pod zabudowę handlowo usługową do 1000m² Warszawa Radzymin blisko S8. Możliwość kupienia kilku działek. Do wyboru 17 innych działek . Działka pod osiedle domów segmentów lub możliwość zabudowy wielorodzinnej .Idealna pod zamknięte osiedle
    • Działka na sprzedaż
      Ciemne
      723 m2

      310 000
      428 /m2
      Witam na sprzedaż działka w ciemnem pod Radzyminem czyli w bardzo dobrej lokalizacji. Działka 723m². Budynek posadowiony na działce jest do rozbiórki. Wymiary działki ok 21m szerokości x ok 45m . Działka w 2 lini zabudowy od głównej ulicy.
    • Działka na sprzedaż
      Ciemne
      1151 m2

      494 000
      429 /m2
    • Działka na sprzedaż
      Ząbki
      884 m2

      1 149 000
      1 299 /m2
      Atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej części Ząbek – idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub zabudowę bliźniaczą. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 52 m długości i 17 m szerokości. Dojazd do działki drogą utwardzoną.
    • Działka na sprzedaż
      Kobyłka
      1706 m2

      1 620 700
      950 /m2
      Powierzchnia działek 845 m2 i 861 m2. Media: prąd, gaz, kanalizacja. Rozmiary ~20 x ~43. Dojazd: droga ubita, oświetlona. Według MPZ - MN/U-9 (ok. 841 m2, pokrycie 99.8%) Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nieuciążliwych. 1)
    • Działka na sprzedaż
      Majdan
      12500 m2

      5 000 000
      400 /m2
      Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 10600m2 i 1900 m2 Dojazd drogą publiczną. Media: - woda, prąd, gaz w ulicy przy działce - kanalizacja w trakcie (projekt zatwierdzony, podłączenie nastąpi w 2027 roku) Brak MPZP. Obecnie idealna pod zabudowę
    • Działka na sprzedaż
      Kobyłka
      1736 m2

      1 562 400
      900 /m2
      Działka budowlana w Kobyłce o powierzchni 1736 m2 (2 działki obok siebie o wymiarach odpowiednio 880 i 856 m2). Sprzedawane tylko jako całość. Działka jest objęta planem miejscowym jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług
    • Działka na sprzedaż
      Marki
      2138 m2

      1 890 000
      884 /m2
      Powierzchnia działki 2138 m2 , wymiary po ulicy 42 m , głębokość 51 m . Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza. Powierzchnia zabudowy do 20% . Na działce można pobudować dom jednorodzinny , bliźniak lub dwa domy . Działka
    • Działka pod inwestycję objęta planem
      Dobczyn
      7037 m2

      450 000
      63 /m2
      Mam zaszczyt zaprezentować Państwu działkę o powierzchni ponad 7000 m2 z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną. LOKALIZACJA: Działka położona jest w miejscowości Dobczyn w gminie Klembów. Zlokalizowana w spokojnej okolicy, otoczona urokliwym
    • Działka inwestycyjna pod domy z mpzp, k. radzymina
      Kołaków
      15000 m2

      1 500 000
      100 /m2
      Na sprzedaż wyjątkowa działka położona zaledwie 6 km za Radzyminem, w kierunku Wyszkowa. Nieruchomość znajduje się w Kołakowie, miejscowości z dużym potencjałem inwestycyjnym o czym świadczą nowo powstałe osiedla domów, które zostały już sprzedane. W
    • Działka na sprzedaż
      Nowe lipiny
      852 m2

      580 000
      680 /m2
      Działka zadbana z warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w trakcie realizacji (będą wydane do czerwca), media w ulicy. W 1 lini zabudowy od drogi . W okolicy zabudowa jednorodzinna. Wymiary : szerokość ok 35m x długość ok
    • Działka na sprzedaż
      Czarna
      2264 m2

      930 000
      410 /m2
      Działka z warunkami zabudowy ( dla 2 domów jednorodzinnych możliwość podziału działki ) w miejscowości Czarna gm. Wołomin. Działka o powierzchni 2264 m2 z możliwością podłączenia prądu ,wody . W pobliżu szkoła, przedszkole sklep oraz przystanek.
    • Działka w północnym radzyminie
      Radzymin
      1414 m2

      630 000
      445 /m2
      Do sprzedania działka budowlana ulokowana na obrzeżu Radzymina o powierzchni 1414 m2. Piąta linia zabudowy, odległość od drogi gminnej około 180 m. Gaz w drodze 10 m od działki, woda i prąd w drodze gminnej. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do
    • Działka na sprzedaż
      Nowe lipiny
      850 m2

      380 000
      447 /m2
      Działka 850 m2 Nowe Lipiny z pozwoleniem na budowę. Media gaz i prąd w trakcie podłączenia, woda i kanalizacja w drodze gruntowej dojazdowej około 80 m. Dogodna lokalizacja, cicha i spokojna okolica a jednocześnie wszystko co potrzebne do bytowania
    • Działka na sprzedaż
      Ciemne
      1226 m2

      525 000
      428 /m2
    • Możliwa zabudowa wielorodzinna.
      Marki
      1830 m2

      2 750 000
      1 502 /m2
      Nieruchomość w Markach k/Warszawy w centrum miasta u zbiegu głównych ulic, o powierzchni 1830 m2. Działka przy ruchliwej drodze asfaltowej. Kształt działki nieregularny. Długość działki ok 68 m. Na działce wszystkie media. Na działce znajduje się
    • Działka na sprzedaż
      Wola rasztowska
      3600 m2

      1 099 000
      305 /m2
      Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3600 m2 w miejscowości Wola Rasztowska. Działka w kształcie prostokąta o bokach 67 x 54 m. W planie miejscowym oznaczona symbolem MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej.
    • Działka na sprzedaż
      Ząbki
      950 m2

      900 000
      947 /m2
      Do sprzedania działka budowlana w Ząbkach leżąca niespełna 300 metrów od granicy Warszawy. Działka w drugiej linii zabudowy. W skład metrażu działki wchodzi około 170 m2 wjazdu od ulicy - droga długości 40 m i szerokości 4,5 m. Działka w kształcie
    • Działka na sprzedaż
      Tłuszcz
      714 m2

      283 000
      396 /m2
      Działka budowlana w Tłuszczu o powierzchni 714 m2. Niedaleko stacji PKP (około 10 minut). Wymiary działki: długość - 35 m, szerokość - 21 m, media - woda, prąd (w drodze). INFORMACJE Z MPZP Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami jako
    • Działka na sprzedaż
      Michałów
      800 m2

      225 000
      281 /m2
      Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 800 m² w miejscowości Michałów (gmina Klembów, powiat Wołomiński). Działka ma kształt prostokąta o bokach 21m x 38m. Media: - prąd w drodze bezpośrednio przy działce - woda w drodze asfaltowej W MPZP
    • Działka na sprzedaż
      Ciemne
      999 m2

      429 000
      429 /m2
      Działka pod zabudowę handlowo usługową do 1000m² Warszawa Radzymin blisko S8. Możliwość kupienia kilku działek. Działka pod osiedle domów segmentów lub możliwość zabudowy wielorodzinnej .Idealna pod zamknięte osiedle domów rezydencji blizniaków i
    • Działka na sprzedaż
      Nowe lipiny
      852 m2

      580 000
      680 /m2
      Działka z warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w trakcie realizacji (będą wydane do czerwca). Media w ulicy. Położenie: domy jednorodzinne. Dojazd: utwardzony. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu
    • Działka na sprzedaż
      Ruda
      1300 m2

      245 000
      188 /m2
      Działka budowlana 1300m . Miejscowość Ruda Gmina Radzymin. Działka objęta MPZP oznaczona terenem o przeznaczeniu : - MN 06 Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Kształt trapez o wymiarach : szerokość ok 29m długość ok 52m ( dłuższy bok ), ok
    • Działka na sprzedaż
      Kobyłka
      1736 m2

      1 499 000
      863 /m2
      Na sprzedaż działka budowlana w Kobyłce o powierzchni 1736 m2 składająca się z dwóch mniejszych o powierzchniach 880 i 856 m2. Działka w planie miejscowym oznaczona jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nieuciążliwych. Wodociąg,
    • Działka na sprzedaż
      Marki
      1153 m2

      780 000
      676 /m2
      Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1153 m2 w Markach. Działka na granicy z Zielonką, przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie. Przy działce nowa zabudowa jednorodzinna. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok
    • Działka, radzymin, mpzp
      Radzymin
      21711 m2

      490 000
      22 /m2
      Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 21 711 m2. Działka położona jest w gminie Radzymin, miejscowość Cegielnia.Obręb 0003, numer ewidencyjny działki 83.Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego  dopuszcza się budowę małej
    • Blisko s8 | potencjał 8xdwulokalowe | pum 1800 mkw
      Trojany
      10262 m2

      2 555 238
      249 /m2
      Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10252 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Trojany, w gminie Dąbrówka, powiat Wołomin.  W ramach tej oferty zastrzega się możliwość sprzedaży poszczególnych działek oddzielnie lub kilku działek
    • Działka budowlana
      Kobyłka
      912 m2

      750 000
      822 /m2
      Działka o powierzchni 912m2 objęta MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo- usługową. 4) Ustala się zachowanie minimum: a) 30 % powierzchni biologicznie czynnej w obrębie jednej działki budowlanej, b) 70 % powierzchni biologicznie
    • Działka na sprzedaż
      Kobyłka
      1759 m2

      790 000
      449 /m2
      Działka budowlana o powierzchni 1759 m². Dojazd: asfalt. Media: woda, kanalizacja. Cena : 790000 + vat Niezabudowana nieruchomość gruntowa. Działka położona bezpośrednio przy lokalnej drodze publicznej (asfaltowej) . Obowiązuje miejscowy plan
    • Działka na sprzedaż
      Sieraków
      1498 m2

      490 000
      327 /m2
      Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy miejscowości Sieraków k. Marek (gm. Radzymin). Media w drodze, obok domy jednorodzinne. Dojazd do działki drogą utwardzoną wewnętrzną , ok 200/300m z drogi asfaltowej. INFORMACJE Z MPZP zabudowa
    • Działka na sprzedaż
      Michałów
      800 m2

      225 000
      281 /m2
    • Działka budowlana nadma
      Nadma
      4106 m2

      2 669 000
      650 /m2
      Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 4106 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę 24 mieszkań o łącznej powierzchni 1980 PUM plus 867PUM poddasze z możliwością adaptacji na mieszkanie. Są to budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie
    Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana