
Uwaga
Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Głowa do góry
Mamy dla Ciebie więcej ofert w najbliższej okolicyZobacz
Opis inwestycji
Nad brzegiem Czarnej 1 etap
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatniego dostępnego w sprzedaży domu zlokalizowanego w wyjątkowym miejscu – osiedlu Nad brzegiem Czarnej w podwarszawskich Markach, na skraju Puszczy Słupeckiej. Osiedle powstało na jedenastohektarowym terenie o charakterze leśnym. Zespół składa się z 41 nieruchomości, powierzchnia każdej z działek wynosi min. 2500 metrów kwadratowych.
Dom ma powierzchnię użytkową 265m2 (powierzchnia bez garażu –ok. 230 m2, tarasy i balkony nie są wliczone w powierzchnię). Zlokalizowany jest na leśnej działce nr ew. 2/1 o pow. 2500m2 (lokalizacja zaznaczona na załączonej mapce), wraz z domem sprzedajemy udział w prawie własności wewnętrznych, osiedlowych dróg dojazdowych.
Proponowany dom jest wykończony „pod klucz” i wyposażony miedzy innymi w:
- instalację domu inteligentnego –dającą m.in. możliwość programowania i sterowania zdalnego ogrzewaniem, oświetleniem, systemem audio video, systemem alarmowym itp.
- instalację odkurzacza centralnego
- rekuperację (zapewniające odzyskiwanie ciepła z powietrza wywiewanego z budynku)
- ogrzewanie podłogowe
- wysokiej klasy zabudowę kuchenną firmy HTH ze sprzętem AGD Miele
- system kina domowego oraz system audio wielostrefowy (Multiroom)
- podłogi wykończone okładziną z desek orzech cardinal
- drzwi wewnętrzne fornirowane, pełne Entra
- meble NAP (salon, jadalnia, główna sypialnia)
- zabudowę garderób i szaf wnękowych
- kominek dwustronny KOPERFAM
- piec dwufunkcyjny Viessman
W ramach Osiedla Nad Brzegiem Czarnej w sprzedaży mamy także ostatnie 4 działki budowlane z pozwoleniami na budowę.
Inwestycja Nad brzegiem Czarnej 1 etap zlokalizowana jest w Marki.
Według planu oddanie do użytkowania nastąpiło w 3 kw. 2010 roku.
Informacje o inwestycji:
Rolę opiekuna sprzedażowego pełni Volumetric Polska Sp. z o.o.. W inwestycji Nad brzegiem Czarnej 1 etap przewidziane jest 14 lokali mieszkalnych, usytuowanych w 1 budynku. Budynki mają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnacja podziemna.
Informacje o mieszkaniach:
Pokoje w domach w inwestycji mają w zależności od kondygnacji 0 cm wysokości. Nie przewidziano komórek lokatorskich.
Dostępne w sprzedaży mieszkania:
Wciąż dostępnych jest 0 domów. Powierzchnia lokali wynosi 0 m2.
Lokalizacja
Czy inwestycja jest dobrze skomunikowana?
Inwestycja Nad brzegiem Czarnej 1 etap jest dobrze skomunikowana z okolicą. Codzienny dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu. Najbliższe przystanki i stacje to:
- Wenecka 02 (244 m. od inwestycji)
- Struga 01 (256 m. od inwestycji)
- Struga 04 (278 m. od inwestycji)
- Struga 02 (367 m. od inwestycji)
- Graniczna 02 (573 m. od inwestycji)
Czy w pobliżu można zrobić zakupy?
Sąsiedztwo inwestycji Nad brzegiem Czarnej 1 etap jest bogate w ofertę handlowo-usługową. W najbliższej okolicy znajdują się:
- Delikatesy Struga (224 m. od inwestycji)
- U Ali (379 m. od inwestycji)
- Żabka (669 m. od inwestycji)
- Sklep Spożywczy Agata Paczkowska (812 m. od inwestycji)
Jak daleko jest do najbliższej restauracji?
W sąsiedztwie inwestycji Nad brzegiem Czarnej 1 etap znajduje się kilka restauracji. Najbliżej położone to:
- Przystanek Graniczna Caffe-kawiarnia (968 m. od inwestycji)
Czy w okolicy inwestycji znajdują się miejsca do rekreacji/uprawiania sportu?
O rekreację oraz dobrą formę mieszkańców inwestycji Nad brzegiem Czarnej 1 etap zadbają znajdujące się w okolicy:
- Boisko (479 m. od inwestycji)
- Boisko (488 m. od inwestycji)
- Boisko (495 m. od inwestycji)
- Boisko (501 m. od inwestycji)
- Boisko (503 m. od inwestycji)
Gdzie w okolicy można spędzać wolny czas?
Okolica inwestycji Nad brzegiem Czarnej 1 etap daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. W niewielkiej odległości znajdują się:
- Plac zabaw (326 m. od inwestycji)
- Plac zabaw (414 m. od inwestycji)
- Plac zabaw (455 m. od inwestycji)
- Plac zabaw (572 m. od inwestycji)