Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Domy
  2. Na sprzedaż
  3. Mazowieckie
  4. Wołomiński

  Domy na sprzedaż - Marki - 27 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Markach

  Rynek wtórny - 27 domów na sprzedaż w Markach

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Markach - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Markach dwupokojowe:

  W Markach jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Markach trzypokojowe:

  W Markach są 2 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 1 650 000 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 166 m2

  Domy w Markach czteropokojowe:

  W Markach jest 6 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 1 150 000 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 171 m2

  Domy w Markach :

  W Markach jest 19 ofert domów

  Średnia cena domów to 1 427 579 zł

  Średni metraż domów to 292 m2

  Domy bezpośrednio w Markach - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Markach - oferty agencji nieruchomości

   - 27 ogłoszeń
  Dom
  7 pokoi265 m2

  1 200 000

  4 528 zł/m2

  wołomiński, Marki

  Poznaj region

  Atrakcyjne domy na sprzedaż Marki Warszawa

  Marki to miasto położone w centralnej Polsce, które zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie z Warszawą. Jest to miejscowość stanowiąca atrakcyjny rynek nieruchomości nie tylko ze względu na bliskość stolicy Polski. Dużym atutem Marek jest także rozwinięta infrastruktura, która wpływa na rosnący potencjał inwestycyjny miasta. Co więcej, panujące tu dogodne warunki mieszkaniowe sprawiają, że domy na sprzedaż w Markach cieszą coraz większą popularnością.


  Marki w aglomeracji Warszawskiej

  Marki to miasto ściśle powiązane ze stolicą Polski. Choć nie jest to dzielnica Warszawy to Marki stale rozrastają się razem z nią. Miejscowość graniczy bezpośrednio z warszawskimi dzielnicami, którymi są Targówek i Bielany. Ponadto, w sąsiedztwie Marek znajdziemy także Ząbki, Zielonkę, Kobyłkę oraz Wołomin. Wszystkie te miejscowości wchodzą w skład aglomeracji Warszawskiej i są doskonale skomunikowane z Warszawą, zarówno pod względem komunikacji publicznej, jak i infrastruktury drogowej. Miasto stołeczne również współpracuje bezpośrednio z pobliskimi miejscowościami, w tym z Markami, co znacząco podnosi renomę miasta. Tak bliskie położenie stolicy kraju, a także ścisła współpraca samorządowa wpływają na dogodne warunki mieszkaniowe w Markach, a także na lokalny rynek nieruchomości.


  Rynek nieruchomości Marki Warszawa

  Podwarszawskie miejscowości stale się rozwijają i odnotowują regularny wzrost liczby mieszkańców. Ma to przełożenie na lokalne rynki nieruchomości, co zauważalne jest właśnie w Markach. W mieście pojawia się wiele nowych inwestycji mieszkaniowych, a liczba dostępnych ofert nieruchomości stale rośnie. Wśród ofert nieruchomości w Markach znajdziemy przede wszystkim mieszkania, lokale użytkowe, działki i domy na sprzedaż oraz wynajem. Marki charakteryzują się niską zabudową ze względu na znaczącą przewagę osiedli domów jednorodzinnych nad osiedlami mieszkaniowymi. Miasto podzielone jest na 2 równe części wzdłuż głównej trasy drogowej, jaką stanowi aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego. To bardzo ważna ulica, która odegrała ważną rolę w rozwoju miasta.

   

  Dogodna lokalizacja i infrastruktura Marek

  Marki mogą pochwalić się doskonałym położeniem nie tylko ze względu na bliskość Warszawy, ale także dzięki rozwiniętej infrastrukturze miasta. Wspomniana wcześniej aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego w Markach to część drogi wojewódzkiej nr 629, (dawniej droga krajowa nr 8), która przez lata stanowiła kluczową drogę dojazdową do Warszawy dla północno-wschodniej części Polski. Jednak obecnie wybudowano tu jeszcze alternatywną drogę, którą jest trasa szybkiego ruchu S8. Jest to część Warszawskiej obwodnicy oraz jednocześnie trasa łączącą bezpośrednio Warszawę z takimi miastami, jak: Białystok, Ostrów Mazowiecka czy Wyszków. Co więcej, przez miasto przebiegają także drogi wojewódzkie nr 631 i nr 632. To sprawia, że Marki stanowią atrakcyjne miasto pod względem rozwiniętej infrastruktury drogowej, co wpływa również na lokalny potencjał inwestycyjny.

  Jest to również miejscowość, która oferuje liczne udogodnienia pod względem usług. W Markach mieszkańcy mają bezpośredni dostęp do takich sklepów, jak: Centrum Handlowe M1 czy Centrum Handlowe Prima Park Marki. Działają tu także placówki opieki zdrowotnej oraz placówki edukacyjne zarówno na poziomie szkół podstawowych, jak i szkół ogólnokształcących. Dużą zaletą Marek są również liczne tereny zielone, które zapewniają mieszkańcom przestrzeń do spędzania wolnego czasu. Najpopularniejszym miejscem jest rezerwat Horowe Bagno, który stanowi rezerwat torfowiskowy o powierzchni ponad 44 ha. W pobliżu Marek zlokalizowane są także Rezerwat przyrody Puszcza Słupecka, a także Rezerwat przyrody Łęgi Czarnej Strugi z licznymi szlakami. To wszystko sprawia, że domy na sprzedaż w Markach cieszą się dużą popularnością na podwarszawskim rynku nieruchomości.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości pod Warszawą? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Markach na GetHome.pl i znajdź swój wymarzony dom.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

  Mozilla Firefox

  Mozilla Firefox

  Google Chrome

  Google Chrome

  Microsoft Edge

  Microsoft Edge

  Safari

  Safari

  Opera

  Opera