Ogrody Bysławska - Mieszkania Warszawa, Wawer, Falenica

Ogrody Bysławska

Dostępne mieszkania w tej inwestycji


NazwaRzutPokojePowierzchniaPiętroCenaStatus

Opis inwestycji


Ogrody Bysławska

MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE – „OGRODY BYSŁAWSKA” - WARSZAWA WAWER UL. BYSŁAWSKA. ZAKOŃCZENIE BUDOWY – GRUDZIEŃ 2025

Oferta bezpośrednio od developera. Bez prowizji. Kupujący zwolniony z 2% opłaty skarbowej PCC.

PRZEDSPRZEDAŻ ROZPOCZĘTA – ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ

OGRODY BYSŁAWSKA to kameralne osiedle mieszkań bezczynszowych. Na parterze i piętrze po dwa mieszkania. Mieszkania 3 pokojowe (z możliwością wygospodarowania czwartego pokoju kosztem garderoby) o pow. 69,40m2 lub 75m2. Obszerną klatką schodową z miejscem na rowery, wózki, etc. Do mieszkań na parterze przynależny ogródek (o pow. od 118 do 770m2) a do mieszkań na piętrze przynależne poddasze z możliwości zaadaptowania o pow. 90m2 po podłodze. Wysokość mieszkań 280 cm.

Możliwość dokonywania zmian lokatorskich na etapie budowy – ściany działowe, instalacje elektryczne, hydrauliczne w tym instalacja ogrzewania podłogowego, aranżacja poddasza. Dedykowany przedstawiciel dewelopera ds. zmian lokatorskich.

Inwestycja w trakcie realizacji. Zakończenie prac budowlanych grudzień 2025r.

Możliwość kupienia do 2 miejsc parkingowych przed budynkiem. Jedno miejsce parkingowe w cenie 15 000 zł. Istnieje możliwość postawienia wiaty parkingowej po zakończeniu budowy.

Mieszkania bezczynszowe to hit na rynku mieszkaniowym w Warszawie. Tu właściciel kontroluje wydatki i decyduje o opłatach eksploatacyjnych. Mieszkanie bezczynszowe OGRODY BYSŁAWSKA (zrealizowane we wcześniejszych etapach osiedla POLANA WAWER oraz OGRODY TAWUŁKOWA już ponad 500 mieszkań).

W sąsiedztwie osiedla znajdują się państwowe i prywatne szkoły (Szkoła Podstawowa nr 76 – 1,2km, SP nr 235 – 1,4km, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Pawła z Tarasu – 900m2, Dwujęzyczna Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 – 1,8km, XV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego – 1,8km), przedszkola (Publiczne przedszkole Europejskie Wawer – 700m, Przedszkole nr 338 Sosnowa Stacyjka – 1,3km, Integracyjne Przedszkole Przyjaciel 1,6km). Kościół, dobrze zaopatrzone sklepy (Biedronka, K&M Delikatesy, Żabka), lokalne bazary ze świeżymi warzywami i owocami i regionalnymi produktami (kultowy bazar w Falenicy), Restauracja Angelika, Hotel Klub Sosnowy z basenem i restauracją, korty tenisowe.

Przygotowując projekty mieszkań bezczynszowych OGRODY TAWUŁKOWA koncentrowaliśmy się aby zapewnić komfort mieszkania jak w domu jednorodzinnym. Dokonaliśmy podziału na 3 strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. W części dziennej zaprojektowaliśmy przestronny salon otwarty na aneks kuchenny z oknem (30m2 / 34 m2, możliwość zamknięcia kuchni bądź postawienia wyspy). W mieszkaniu na piętrze balkon 6,3m2. Znalazło się również miejsce na dużą łazienkę (6,3 m2) oraz przestronną garderobę o pow. 8,6m2 która zadowoli każdą panią. Część nocną uzupełniają dwie sypialnie (12,4m2 / 13,4 m2 oraz 11,6m2 / 12,4 m2). Istnieje możliwość przeprojektowania garderoby na dodatkowy pokój / sypialnię. Do mieszkań na parterze przynależny ogródek o pow. 118 - 770m2. Dodatkowo do mieszkań na piętrze przynależne poddasze z możliwością zaadaptowania (powierzchnia podłóg to 85m2 / 91m2). Mieszkania posiadają wysokie właściwości energetyczne, a bardzo dobre izolacje przekładają się na niskie koszty ogrzewania.

Lokalizacja osiedla OGRODY BYSŁAWSKA zlokalizowane przy węźle autostrady A2 (wjazd z Wału Miedzeszyńskiego 1,9km). Przy wjeździe na osiedle przystanek autobusowy KOSAĆCOWA 02 linii 146 (do Metra Stadion 33 minuty) oraz 213 i N72.

Szczegóły techniczne :

- technologia tradycyjna z pustaków ceramicznych Porotherm 25; podwójna ściana z izolacją styropianu od sąsiada (tj. ponad 50cm)

- ściany wewnętrzne z pustaków ceramicznych Porotherm 25

- ocieplenie styropianem grafitowym o podwyższonych właściwościach cieplnych gr. 15 cm, pokryte tynkiem silikonowym (możliwość mycia myjką ciśnieniową)

- dach kryty blachodachówką w kolorze grafitowym (ocieplenie wełną mineralną 15 cm + folia paroizolacyjna)

- strop nad parterem i piętrem żelbetowy typu Teriva

- okna PCV w okleinie antracyt od strony zewnętrznej (białe od strony wewnętrznej), 5 komorowe; bez parapetów wewnętrznych

Drzwi zewnętrzne w kolorze orzech włoskiej firmy DIERRE. Ciągi komunikacyjne oraz miejsca parkingowe wyłożony kostką brukową, ogródki przynależne do mieszkań na parterze ogrodzone, miejsce na wiatę śmietnikową. Osiedle zamknięte. Brama na osiedle sterowana pilotem, furtka z domofonem. Stylowe i energooszczędne latarnie na osiedlu.

Finansowego bezpieczeństwo Klientów w trakcie budowy osiedla OGRODY BYSŁAWSKA strzeże otwarty rachunek powierniczy – indywidualne subkonta dla Kupujących i kontrola przez bank realizacji każdego etapu budowy. Brak zaciągniętej hipoteki przez dewelopera. Umowa rezerwacyjna to koszt 3000 zł, zwrotny w przypadku nie uzyskania kredytu po okazaniu decyzji negatywnej. Własny doświadczony i polecamy przez wielu mieszkańców doradca kredytowy.

Inwestycja Ogrody Bysławska zlokalizowana jest w Warszawa, Wawer, Falenica, 14,5km od centrum Warszawy.

Według planu oddanie do użytkowania ma nastąpić w 4 kw. 2025 roku.

Informacje o inwestycji:

Rolę opiekuna sprzedażowego pełni MH Construction. W inwestycji Ogrody Bysławska przewidziane jest 48 lokali mieszkalnych, usytuowanych w 24 budynkach. Budynki mają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych. W inwestycji przewidziano parkingi: naziemny.

Informacje o mieszkaniach:

Mieszkania w inwestycji mają w zależności od kondygnacji 280 cm wysokości. Nie przewidziano komórek lokatorskich.

Dostępne w sprzedaży mieszkania:

Wciąż dostępnych jest 26 mieszkań. Powierzchnia lokali wynosi od 69 do 75 m2.

Szczegóły inwestycji


 • Realizacja inwestycji:
  Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku.
  Data oddania do użytkowania 4 kw. 2025 roku.
 • Liczba budynków
  24 budynki wielorodzinne
 • Liczba kondygnacji
  2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych
 • Liczba mieszkań
  48 lokali mieszkalnych
 • Wysokość pomieszczeń
  280 cm wysokości
 • Powierzchnie dodatkowe
  Nie przewidziano powierzchni dodatkowych
 • Komórki lokatorskie
  Nie przewidziano
 • Miejsca postojowe
  W inwestycji przewidziano parking:
  • Naziemny: nieobowiązkowy zakup
 • Standard wykończenia
  Do wykończenia
 • Rodzaj własności
  Odrębna własność z własnością gruntu

Aktualna oferta


 • Dostępne mieszkania
  26
 • Powierzchnie mieszkań
  od 69 do 75 m2
 • Ceny mieszkań
  Informacja u dewelopera
 • Liczba pokoi
  3
 • Opis płatności
  Informacja u dewelopera
 • Warunki rezerwacji
  Informacja u dewelopera
 • Zabezpieczenie środków
  Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową
 • Wysokość czynszu
  Informacja u dewelopera

Lokalizacja


Czy inwestycja jest dobrze skomunikowana?

Inwestycja Ogrody Bysławska jest dobrze skomunikowana z okolicą. Codzienny dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu. Najbliższe przystanki i stacje to:

 • Kosaćcowa 01 (97 m. od inwestycji)
 • Kosaćcowa 02 (174 m. od inwestycji)
 • Bysławska 04 (213 m. od inwestycji)
 • Bysławska 01 (264 m. od inwestycji)
 • Liliowa 01 (311 m. od inwestycji)

Czy w pobliżu można zrobić zakupy?

Sąsiedztwo inwestycji Ogrody Bysławska jest bogate w ofertę handlowo-usługową. W najbliższej okolicy znajdują się:

 • Netto (297 m. od inwestycji)
 • Żabka (595 m. od inwestycji)

Czy w okolicy inwestycji znajdują się miejsca do rekreacji/uprawiania sportu?

O rekreację oraz dobrą formę mieszkańców inwestycji Ogrody Bysławska zadbają znajdujące się w okolicy:

 • Boisko (541 m. od inwestycji)

Gdzie w okolicy można spędzać wolny czas?

Okolica inwestycji Ogrody Bysławska daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. W niewielkiej odległości znajduje się:

 • Plac zabaw (361 m. od inwestycji)
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: