Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Nieruchomości
  2. Na sprzedaż
  3. Mazowieckie
  4. Warszawa

  Mieszkania na sprzedaż - Wawer - 539 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 496 mieszkań na sprzedaż na Wawrze

  Rynek wtórny - 44 mieszkania na sprzedaż na Wawrze

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania na Wawrze - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Wawrze kawalerki:

  Na Wawrze jest 7 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 315 609 zł

  Średni metraż kawalerek to 35 m2

  Mieszkania na Wawrze dwupokojowe:

  Na Wawrze jest 181 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 423 274 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 43 m2

  Mieszkania na Wawrze trzypokojowe:

  Na Wawrze jest 259 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 509 366 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 62 m2

  Mieszkania na Wawrze czteropokojowe:

  Na Wawrze jest 41 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 749 616 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 92 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Wawrze - oferty deweloperów

   - 496 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Wawrze - oferty agencji nieruchomości

   - 44 ogłoszenia
  Nowe mieszkanie
  5 pokoi106,46 m2

  587 127

  5 515 zł/m2

  Warszawa, Wawer, Nadwiśle, ul. Wojtyszki 18

  Nowe mieszkanie
  3 pokoje64,95 m2

  Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Rezedowa

  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż - Wawer zyskuje na popularności

  Wawer to dzielnica Warszawy, położona w prawobrzeżnej części miasta. Obszar dzielnicy Wawer liczy 7971 ha, przy czym 34,8% jej powierzchni to lasy. Jednocześnie jest to jeden z rejonów miasta, w którym znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Jest to dzielnica o znanych walorach klimatycznych i tradycjach uzdrowiskowych. Liczba mieszkańców Wawra wynosi 77 205 osób. Wawer graniczy od północy z dzielnicami: Praga-Południe oraz Rembertowem, od wschodu z dzielnicą Wesoła oraz gminą Wiązowna, od zachodu z dzielnicami: Mokotów oraz Wilanów a od południa z miastem - Józefów. Dzielnica ta zachwyca rozległymi obszarami naturalnego krajobrazu, na który składa się m.in. Mazowiecki Park Krajobrazowy czy Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem z dala od miejskiego gwaru i ma dużo do zaoferowania. Zakup mieszkania na sprzedaż na Wawrze, może okazać się świetną inwestycją. 


  Rynek nieruchomości na Wawrze 

  Już od kilku lat obserwowany jest trend stopniowego wyludniania się ludzi z centrum do strefy podmiejskiej. Rynek nieruchomości na Wawrze prężnie się rozwija. Ilość nowych inwestycji mieszkaniowych wzrasta z każdym rokiem. Jak wskazują statystyki, coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania położonego na obrzeżach większych miast. Osiedla na Wawrze zostały wkomponowane między piękną zieleń, a zabudowę niską jednorodzinną, co zapewnia ciszę, spokój i komfort, dzięki któremu możemy odpocząć od zgiełku stolicy

  Mieszkania na sprzedaż na Wawrze cieszą się dużym zainteresowaniem, także z uwagi na dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Przez Wawer przechodzi m.in. linia kolejowa na Otwock, gdzie wyróżniamy kilka stacji takich jak: Gocławek, Radość czy Miedzeszyn

   

  Mieszkania na Wawrze 

  Poszukując mieszkania na sprzedaż w tej dzielnicy mamy bogatą i różnorodną ofertę lokali dwupokojowych, trzypokojowych, jak i również czteropokojowych. W skład Wawra wchodzą osiedla: Aleksandrów, Nowy Anin, Falenica, Marysin Wawerski czy Sadul. Nowe osiedla posiadają w standardzie m.in. przestronne balkony, tarasy oraz są wyposażone w podziemne garaże i miejsca postojowe. Ze względu na spokój i liczne place zabaw jest to wręcz idealne miejsce do wychowywania dzieci.


  Zarówno mieszkania pochodzące z rynku pierwotnego, jak i wtórnego są dobrze skomunikowane oraz posiadają szereg udogodnień, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Mieszkania na sprzedaż na warszawskim Wawrze to bezpieczne i kameralne osiedla o niskiej zabudowie, które sprzyjają  podtrzymywaniu więzi sąsiedzkich. Dzielnica ta jest świetnym wyborem dla osób, które preferują aktywności na świeżym powietrzu i lubią kontakt z naturą.

   

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości na warszawskim Wawrze? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż na Wawrze na portalu GetHome i znajdź mieszkania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje