Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer

  - 381 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 271 mieszkań na sprzedaż na Wawrze

  Rynek wtórny - 112 mieszkań na sprzedaż na Wawrze

  Mieszkania na Wawrze - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Wawrze kawalerki:

  Na Wawrze jest 13 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 694 288 zł

  Średni metraż kawalerek to 59 m2

  Mieszkania na Wawrze dwupokojowe:

  Na Wawrze jest 119 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 615 002 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania na Wawrze trzypokojowe:

  Na Wawrze jest 166 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 884 353 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 65 m2

  Mieszkania na Wawrze czteropokojowe:

  Na Wawrze są 72 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 082 359 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 88 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Wawrze - oferty deweloperów

   - 271 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Wawrze - oferty agencji nieruchomości

   - 112 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym na Wawrze

  Wawer to dzielnica Warszawy, położona w prawobrzeżnej części miasta. Obszar dzielnicy Wawer liczy 7971 ha, przy czym 34,8% jej powierzchni to lasy. Jednocześnie jest to jeden z rejonów miasta, w którym znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Jest to dzielnica o znanych walorach klimatycznych i tradycjach uzdrowiskowych. Liczba mieszkańców Wawra wynosi 77 205 osób. Wawer graniczy od północy z dzielnicami: Praga-Południe oraz Rembertowem, od wschodu z dzielnicą Wesoła oraz gminą Wiązowna, od zachodu z dzielnicami: Mokotów oraz Wilanów a od południa z miastem - Józefów.

  Dzielnica ta zachwyca rozległymi obszarami naturalnego krajobrazu, na który składa się m.in. Mazowiecki Park Krajobrazowy czy Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem z dala od miejskiego gwaru i ma dużo do zaoferowania. Zakup mieszkania na Wawrze, może okazać się świetną inwestycją. 

  Już od kilku lat obserwowany jest trend stopniowego wyludniania się ludzi z centrum do strefy podmiejskiej. Rynek nieruchomości na Wawrze prężnie się rozwija. Ilość nowych inwestycji mieszkaniowych wzrasta z każdym rokiem. Jak wskazują statystyki, coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania położonego na obrzeżach większych miast. Osiedla na Wawrze zostały wkomponowane między piękną zieleń, a zabudowę niską jednorodzinną, co zapewnia ciszę, spokój i komfort, dzięki któremu możemy odpocząć od zgiełku stolicy

  Mieszkania na Wawrze cieszą się dużym zainteresowaniem, także z uwagi na dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Przez Wawer przechodzi m.in. linia kolejowa na Otwock, gdzie wyróżniamy kilka stacji takich jak: Gocławek, Radość czy Miedzeszyn.

  Poszukując mieszkania w tej dzielnicy mamy bogatą i różnorodną ofertę lokali dwupokojowych, trzypokojowych, jak i również czteropokojowych. W skład Wawra wchodzą osiedla: Aleksandrów, Nowy Anin, Falenica, Marysin Wawerski czy Sadul. Nowe osiedla posiadają w standardzie m.in. przestronne balkony, tarasy oraz są wyposażone w podziemne garaże i miejsca postojowe. Ze względu na spokój i liczne place zabaw jest to wręcz idealne miejsce do wychowywania dzieci.

  Zarówno mieszkania pochodzące z rynku pierwotnego, jak i wtórnego są dobrze skomunikowane oraz posiadają szereg udogodnień, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Mieszkania na warszawskim Wawrze to bezpieczne i kameralne osiedla o niskiej zabudowie, które sprzyjają  podtrzymywaniu więzi sąsiedzkich. Dzielnica ta jest świetnym wyborem dla osób, które preferują aktywności na świeżym powietrzu i lubią kontakt z naturą.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: