Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Jarocin

  - 3 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie do wynajęcia w Jarocinie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania do wynajęcia – Jarocin z różnorodnymi lokalami

  Położony w woj. wielkopolskim Jarocin czerpie ze swojego atrakcyjnego położenia przy ważnych szlakach komunikacyjnych i nieopodal poznania. To średniej wielkości miasto od lat kontynuuje tradycje kupieckie, rozwijając się jednocześnie pod kątem przemysłowym i biznesowym. Dzięki temu przyciąga nowych pracowników i mieszkańców, którzy generują popyt na mieszkania do wynajęcia. Sprawdź, jak kształtuje się tutejszy rynek.

  Mieszkania do wynajęcia w Jarocinie – jak wygląda rynek wtórny?

  Jarocin jest zaledwie średniej wielkości miastem, dlatego rynek wynajmu nie jest tu szczególnie rozbudowany. Mimo niewielkiej liczby ogłoszeń każdy jest jednak w stanie znaleźć tu odpowiedni lokal dla siebie. Najczęściej na rynku pojawiają się mieszkania 2-pokojowe, ale są dostępne również mniejsze i większe. Najemcy najczęściej poszukują lokali w tzw. nowym budownictwie – nowoczesnych blokach zapewniających liczne udogodnienia i wysoki standard wykończenia. Równie atrakcyjne mogą być jednak również wyremontowane mieszkania do wynajęcia w starszych blokach, które zdecydowanie łatwiej znaleźć.

  Ile kosztuje wynajem mieszkania w Jarocinie?

  Coraz większy popyt przyczynia się do wzrostu cen mieszkań do wynajęcia nie tylko w Jarocinie i okolicach, ale w całym kraju. Tutejsze średnie ceny nadal można jednak uznać za relatywnie niskie. Z całą pewnością Jarocin jest dużo tańszy od Poznania oraz innych dużych miast. W porównaniu z miejscowościami o podobnej wielkości wypada natomiast przeciętnie.

  Dokładny koszt wynajmu mieszkania w Jarocinie zależy przede wszystkim od jego standardu. Najdroższe są mieszkania nowoczesne, w pełni urządzone i zaplanowane w każdym szczególe. Relatywnie tanio można natomiast wynająć lokal do samodzielnego wyposażenia lub urządzony jedynie w sposób podstawowy. Znaczenie może mieć też wiek i standard budynku. Lokalizacja odgrywa mniej znaczącą rolę, ponieważ w zasadzie wszystkie budynki wielorodzinne w mieście są korzystnie położone.

  Mieszkania w Jarocinie – gdzie ich szukać?

  Zabudowa wielorodzinna skupia się przede wszystkim w centralnej i południowej części Jarocina. Bliżej centrum można znaleźć przede wszystkim kamienice i bloki starszego typu. Nowsze inwestycje powstają raczej na obrzeżach, dlatego nowoczesne mieszkania w Jarocinie znajdują się najczęściej właśnie tam. Jeśli zależy Ci na konkretnej lokalizacji, skorzystaj z naszej interaktywnej mapy, aby odnaleźć oferty na wybranym obszarze.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań do wynajęcia w Jarocinie na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Wynajem mieszkania Jarocin

  W Jarocinie dostępne  3 oferty mieszkań do wynajęcia o powierzchni od 36 m2 do 65 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Jarocinie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia;

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Jarocin wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Jarocinie to 1 550 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Jarocinie? Uśredniając:

  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Jarocinie kosztuje 1 550 zł;

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Jarocinie? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Jarocinie znajdziesz w cenie 1 550 zł;

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Jarocina!

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: