Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Koszalin

  - 9 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 9 mieszkań do wynajęcia w Koszalinie

  placement placeholder
  Poznaj region

  Miasto na prawach powiatu znajduje się w północno-zachodniej części Polski. Koszalin położony jest w województwie zachodniopomorskim, na Pobrzeżu Koszalińskim i na styku trzech mezoregionów Równiny Słupskiej, Równiny Białogardzkiej oraz Wybrzeża Słowińskiego. Jako popularny ośrodek turystyczny i kulturalny cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród inwestorów. Przez miasto przechodzą dwie linie kolejowe: nr 202 oraz 402, drogi krajowe oraz wojewódzkie.

  Lokalny rynek nieruchomości

  W Koszalinie istnieje podział na następujące jednostki pomocnicze zwane osiedlami: Śródmieście, Na Skarpie, im. Melchiora Wańkowicza, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Tadeusza Kotarbińskiego, Jamno-Łabusz, Morskie, Unii Europejskiej, Bukowe, Jedliny, Rokosowo, Raduszka, Lechitów, Lubiatowo, Wspólny Dom, Tysiąclecia, Nowobramskie. Rynek nieruchomości prężnie się rozwija, a ceny mieszkań do wynajęcia w Koszalinie wciąż utrzymują się na dość wysokim poziomie. Są jednak znacznie niższe niż w Trójmieście.

  Centralny obszar miasta charakteryzuje się zabudową śródmiejską, handlowo-mieszkaniową. W Śródmieściu dominuje zabudowa wielorodzinna, a w jego północnej części znajduje się wiele zabytkowych budynków oraz pasów zieleni urządzonej. Na osiedlu M. Wańkowicza przeważają bloki z „wielkiej płyty”, obiekty handlowe, gastronomiczne, medyczne i edukacyjne. Na os. Tysiąclecia znajdują się głównie pięcio- oraz jedenastopiętrowe budynki wielorodzinne. Na pozostałym obszarze miasta usytuowane są zarówno enklawy zabudowy jedno-, jak i wielorodzinnej oraz tereny przyrodniczo-krajobrazowe.

  Koszalin – mieszkania do wynajęcia z rynku wtórnego

  Na lokalnym rynku nieruchomości znajduje się wiele ciekawych ofert. Osiedla mieszkaniowe w Koszalinie składają się głównie z kameralnych i niskokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, w pobliżu których usytuowane są punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne i medyczne. Mieszkania w Koszalinie mają zróżnicowaną powierzchnię oraz układ pomieszczeń. Bez problemu można tu znaleźć lokum o metrażu do 60 metrów kwadratowych. Do wielu z nich przynależy duży balkon lub taras. Niektóre lokale zostały wyremontowane i urządzone w podwyższonym standardzie.

  Mieszkania w Koszalinie – wynajem bez pośredników

  Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza nieruchomości zlokalizowane w Śródmieściu oraz na osiedlu Unii Europejskiej i Wspólny Dom. Studenci poszukują najczęściej mieszkania do wynajęcia na os. Rokosowo, usytuowanego w pobliżu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie. Pracujący single i młode rodziny decydują się zazwyczaj na najem lokalu dwupokojowego o metrażu 40-45 m kw., a turyści na apartament z przestronnym tarasem lub balkonem o łącznej powierzchni 30-35 metrów kwadratowych.

  Wynajem mieszkania Koszalin

  W Koszalinie dostępne jest 9 ofert mieszkań do wynajęcia o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Koszalinie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 4 kawalerki do wynajęcia;
  • 3 2-pokojowe mieszkania do wynajęcia;
  • 2 3-pokojowe mieszkania do wynajęcia;
  Jeśli interesują Cię mieszkania do wynajęcia w Koszalinie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 5 mieszkań do wynajęcia z balkonem;
  • 1 mieszkanie do wynajęcia z tarasem.

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Koszalin wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Koszalinie to 1 778 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Koszalinie? Uśredniając:

  • kawalerka na wynajem w Koszalinie kosztuje 1 375 zł;
  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Koszalinie kosztuje 1 767 zł;
  • mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Koszalinie kosztuje 2 600 zł;

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Koszalinie? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • kawalerki na wynajem w Koszalinie znajdziesz w cenie 1 200 zł;
  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Koszalinie znajdziesz w cenie 1 350 zł;
  • mieszkania 3-pokojowe na wynajem w Koszalinie znajdziesz w cenie 2 000 zł;

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Koszalina!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: