Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Łódź, Stare Polesie do wynajęcia - 9 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 19 mieszkań do wynajęcia w Starym Polesiu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Nowoczesny kompaktowy apartament w central park
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Polesie, Stare Polesie o powierzchni 36,31 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 2 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.
  Karolewska apartament z dużym balkonem
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Polesie, Stare Polesie o powierzchni 56,60 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem przy al. 1 maja
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Polesie, Stare Polesie o powierzchni 55,06 mkw. Rok budowy: 1900. Cena - 1 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Sempre Nieruchomości.
  Mieszkanie prywatne
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Polesie, Stare Polesie bezpośrednio. Powierzchnia 36 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 2 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  City park | 2 pokoje | balkon
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Polesie, Stare Polesie o powierzchni 54,83 mkw. Rok budowy: 2015. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 7 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Metropolitan Witold Duda.
  Przestronna kawalerka z antresolą | ul. kopernika
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Polesie, Stare Polesie o powierzchni 37 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 1 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Metropolitan Witold Duda.
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Polesie, Stare Polesie o powierzchni 38 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 2 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Metropolitan Witold Duda.
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Polesie, Stare Polesie o powierzchni 47 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 2 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 7 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Metropolitan Witold Duda.
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Polesie, Stare Polesie o powierzchni 34 mkw. Cena - 2 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją K&K Nieruchomości Katarzyna Roczek.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: