Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania do wynajęcia - Nowy Sącz - 0 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 0 mieszkań do wynajęcia w Nowym Sączu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Nowym Sączu - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania w Nowym Sączu kawalerki:

  W Nowym Sączu jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Nowym Sączu dwupokojowe:

  W Nowym Sączu jest 0 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Nowym Sączu trzypokojowe:

  W Nowym Sączu jest 0 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Nowym Sączu czteropokojowe:

  W Nowym Sączu jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania używane w Nowym Sączu - oferty agencji nieruchomości

   - 0 ogłoszeń

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Poznaj region

  Mieszkania do wynajęcia w Nowym Sączu – gdzie warto zamieszkać?

  Malownicze miasto powiatowe znajduje się w południowej Polsce i przynależy do województwa małopolskiego. Nowy Sącz położone jest nad Dunajcem, w samym sercu Kotliny Sądeckiej. Siedziba powiatu nowosądeckiego znajduje się u podnóża masywów górskich i w niedalekiej odległości od Jeziora Rożnowskiego. W jednym z najstarszych miast Małopolski krzyżują się następujące szlaki komunikacyjne: DK 28, 75 oraz 87. Oprócz tego przechodzą dwie linie kolejowe nr 96 i 104.

  Rynek najmu w Nowym Sączu

  W malowniczym mieście Małopolski zostały wyodrębnione 25 jednostki pomocnicze zwane osiedlami: Barskie, Biegonice, Centrum, Stare Miasto, Chruślice, Dąbrówka, Falkowa, Gorzków, Gołąbkowice, Helena, Millenium, Kaduk, Kilińskiego, Kochanowskiego, Nawojowska, Piątkowa, Przetakówka, Przydworcowe, Poręba Mała, Szujskiego, Westerplatte, Wólki, Wojska Polskiego, Zabełcze oraz Zawada. Wzrost zainteresowania nieruchomościami w Nowym Sączu przekłada się również na coraz wyższy koszt wynajmu.

  Na terenie osiedli położonych w centralnej części miasta dominuje zwarta zabudowa. Na Starym Mieście znajduje się wiele zmodernizowanych kamienic oraz zabytkowych domów. Im dalej od ścisłego centrum, tym bardziej nowoczesna jest zabudowa. Osiedla usytuowane w pobliżu ulicy Kolejowej, Zygmuntowskiej, Podhalańskiej i Alei Stefana Batorego zostały objęte miejscowym planem zagospodarowania. W tym regionie miasta wysokość, powierzchnia zabudowy czy przebudowa budynków jest uzgadniana z konserwatorem zabytków.

  Nowy Sącz – mieszkania do wynajęcia bez pośredników

  Osiedla mieszkaniowe są zlokalizowane w otoczeniu pasów zieleni oraz terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, przystanki autobusowe, centra medyczne, placówki edukacyjne oraz sportowe. Mieszkania do wynajęcia w Nowym Sączu mają dostęp do wielu udogodnień i zazwyczaj są ulokowane w kameralnych budynkach niskokondygnacyjnych. Większość z nich została wyremontowana, umeblowana oraz kompleksowo wyposażona w niezbędne sprzęty.

  Mieszkania w Nowym Sączu na wynajem

  Spośród dogodnych i atrakcyjnych lokalizacji warto wymienić ścisłe centrum, nowosądeckie osiedle Barskie, Millenium, Westerplatte czy Wojska Polskiego. Coraz popularniejszy staje się nie tylko najem okazjonalny na dłuższy okres, ale też krótkoterminowy. Z tego względu niezwykle opłacalny staje się zakup nieruchomości pod inwestycje. Największym powodzeniem cieszą się mieszkania do wynajęcia w Nowym Sączu o metrażu do 60 metrów kwadratowych. Najchętniej wybierane są lokale na piętrze, które posiadają dostęp do przestronnych balkonów lub tarasów. Do wielu z nich przynależy piwnica oraz miejsce w garażu podziemnym.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań do wynajęcia w Nowym Sączu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: