Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Tarnów - 4 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 4 mieszkania do wynajęcia w Tarnowie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Tarnowie - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania w Tarnowie kawalerki:

  W Tarnowie są 3 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 1 733 zł

  Średni metraż kawalerek to 37 m2

  Mieszkania w Tarnowie dwupokojowe:

  W Tarnowie jest 0 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Tarnowie trzypokojowe:

  W Tarnowie jest 1 oferta mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 1 400 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 47 m2

  Mieszkania w Tarnowie czteropokojowe:

  W Tarnowie jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania używane w Tarnowie - oferty agencji nieruchomości

   - 4 ogłoszenia
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazka45m2, okolice góry marcina, wiata
  i

  Kawalerka do wynajęcia
  Tarnów

  Oferta biura nieruchomości
  1 pokój 45 m2
  1 600/mies.
  35 /m2
  Wynajmę mieszkanie Tarnów o powierzchni 45 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 1 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją BESTATE Nieruchomości Tarnów.
  brak obrazkabrak obrazka
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia
  Tarnów

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 47,88 m2
  1 400/mies.
  29 /m2
  Wynajmę mieszkanie Tarnów o powierzchni 47,88 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 1 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją BESTATE Nieruchomości Tarnów.
  brak obrazkabrak obrazkaNowoczesna kawalerka w centrum tarnowa
  i

  Kawalerka do wynajęcia ul. Gabriela Narutowicza
  Tarnów

  Oferta biura nieruchomości
  1 pokój 25 m2
  2 100/mies.
  84 /m2
  Wynajmę mieszkanie Tarnów o powierzchni 25 mkw. Cena - 2 100 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  brak obrazkabrak obrazka
  i

  Kawalerka do wynajęcia
  Tarnów

  Oferta biura nieruchomości
  1 pokój 40 m2
  1 500/mies.
  38 /m2
  Wynajmę mieszkanie Tarnów o powierzchni 40 mkw. Cena - 1 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją KNC Nieruchomości Tarnów-Rzeszów.
  Poznaj region

  Mieszkania do wynajęcia w Tarnowie – dlaczego warto tu zamieszkać?

  Miasto o powierzchni ponad 72 kilometrów kwadratowych znajduje się w północno-wschodniej części województwa małopolskiego. Tarnów położony jest na pograniczu Niziny Sandomierskiej oraz Pogórza Karpackiego, przy ujściu Białej do Dunajca. Administracyjno-gospodarcze centrum regionu Małopolski cieszy się coraz większym powodzeniem wśród inwestorów. Średniej wielkości miasto leży przy trasie europejskiej E4 oraz autostradzie A4. Tu krzyżują się drogi krajowe nr 94 i nr 73.

  Lokalny rynek nieruchomości

  W Tarnowie istnieje podział na następujące jednostki pomocnicze zwane dzielnicami lub osiedlami: Chyszów, Dąbrówka Infułacka, Grabówka, Gumniska, Krzyż, Klikowa, Mościce, Rzędzin, Strusina, Świerczków, os. Koszyce, Jasna, Niepodległości, Piaskówka. Coraz więcej osób poszukuje tu mieszkania pod inwestycje oraz na własny użytek. Ceny nieruchomości w Tarnowie są dość niskie i znacznie atrakcyjniejsze niż w Krakowie. Koszt wynajmu mieszkania zależy w głównej mierze od lokalizacji oraz powierzchni użytkowej.

  W śródmiejskiej części miasta przeważa zabudowa sprzed II wojny światowej i budynki mieszkalne wielorodzinne. Skoncentrowany układ miejski dominuje także w dzielnicy Gumniska czy Rzędzin. W części zachodniej Strusina i na osiedlu Piaskówka przeważa zabudowa domów jednorodzinnych. Na obszarze północnym dzielnicy Mościce znajdują się głównie bloki mieszkalne, a na południowym wille, szeregowce i domy jednorodzinne. W sąsiedztwie Grupy Azoty mieści się wiele osiedli z zabudową wielorodzinną.

  Tarnów – mieszkania do wynajęcia

  Mieszkańcy mogą korzystać z doskonale rozwiniętej infrastruktury miejskiej oraz sieci komunikacyjnej. W pobliżu osiedli mieszkaniowych znajdują się przystanki autobusowe, punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, centra handlowe, parki i tereny rekreacyjne. Mieszkania do wynajęcia w Tarnowie są usytuowane najczęściej w kameralnych budynkach, w cichej oraz spokojnej okolicy. Do większości lokali mieszkalnych przynależą miejsca parkingowe naziemne. Nieruchomości na parterze mają zazwyczaj dostęp do ogródka, a na wyższych kondygnacjach do przestronnego balkonu.

  Mieszkania w Tarnowie z rynku wtórnego

  Najwięcej dostępnych ofert dotyczy lokali dwu- i trzypokojowych. Dużym powodzeniem cieszą się zwłaszcza nieruchomości w pobliżu tarnowskiej starówki, dzielnicy Strusina czy osiedla Koszyce. Mieszkania do wynajęcia w Tarnowie poszukują najczęściej studenci oraz pracujący single. Znalezienie odpowiedniego lokum nie stanowi problemu dla większości osób, ponieważ oferta mieszkaniowa jest bardzo urozmaicona. Młodzi ludzie decydują się zazwyczaj na mieszkanie jedno- lub dwupokojowe o powierzchni użytkowej do 40 metrów kwadratowych, które znajduje się w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań do wynajęcia w Tarnowie na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

   

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: