Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Otwock do wynajęcia - 4 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 5 mieszkań do wynajęcia w Otwocku

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Lokal mieszkalny 300 metrów od pkp
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia ul. Górna
  Otwock

  2 pokoje 57 m2
  2 600/mies.
  45 /m2
  Wynajmę mieszkanie Otwock o powierzchni 57 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 2 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją CitiHome.
  Mieszkanie do wynajęcia w świdrze
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia ul. Ziołowa
  Otwock

  2 pokoje 44 m2
  2 800/mies.
  63 /m2
  Wynajmę mieszkanie Otwock o powierzchni 44 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 2 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją CitiHome.
  Wysoki standard
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia ul. Johna Lennona
  Otwock

  2 pokoje 47,30 m2
  3 500/mies.
  73 /m2
  Wynajmę mieszkanie Otwock o powierzchni 47,30 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 3 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją CitiHome.
  *** nowe mieszkanie blisko stacji skm ***
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia ul. Warszawska
  Otwock

  2 pokoje 39 m2
  2 160/mies.
  55 /m2
  Wynajmę mieszkanie Otwock o powierzchni 39 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 2 160 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją CitiHome.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: