Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Otwock

  - 9 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 8 mieszkań do wynajęcia w Otwocku

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania do wynajęcia – Otwock z niewielkim rynkiem nieruchomości w pobliżu Warszawy

  Średniej wielkości Otwock należy do aglomeracji warszawskiej, ale jednocześnie jest siedzibą powiatu. Jest to niezależny ośrodek z nowoczesną infrastrukturą i architekturą oraz prężnie działającą gospodarką. Silne powiązania ze stolicą znacząco wpływają na tutejszy rynek nieruchomości, na którym wynajem staje się coraz popularniejszy. Co warto wiedzieć o mieszkaniach do wynajęcia w Otwocku? Jak kształtują się tutejsze ceny? Sprawdź!

  Mieszkania do wynajęcia w Otwocku i okolicach – jak wygląda rynek?

  Na korzyść Otwocka – jako dobrego miejsca do zamieszkania – przemawia wiele czynników. Jest to nie tylko bliskość Warszawy, ale również dobre połączenie drogowe i kolejowe z centrum, nowoczesna infrastruktura, duża ilość zieleni, atrakcyjna oferta edukacyjna oraz spokojniejsze tempo życia to tylko niektóre z nich. Dlatego tutejszy rynek cieszy się dużym zainteresowaniem. Nieruchomości w mieście i okolicach cały czas przybywa za sprawą inwestycji zarówno deweloperskich, jak i prywatnych. Dzięki temu wśród mieszkań na wynajem w Otwocku znajduje się wiele nowoczesnych lokali. Dlatego najemcy mogą się cieszyć komfortowymi warunkami zakwaterowania i wieloma udogodnieniami.

  Ile kosztuje wynajem mieszkań w Otwocku?

  Niestety liczne zalety Otwocka odbijają się na cenach. Wynajem mieszkań jest tu droższy praktycznie z roku na rok. Ceny w mieście coraz bardziej zaczynają przypominać te obowiązujące w Warszawie. Z powodzeniem można je również porównać do większości miast wojewódzkich, co jest nietypowe jak na miasto zaledwie średniej wielkości. Największy wpływ na koszt wynajmu mieszkania w Otwocku ma jego standard. Najemcy preferują nowoczesne budynki i starannie urządzone wnętrza, dlatego takie lokale są zdecydowanie droższe. Nieco więcej trzeba też zwykle zapłacić za lokalizację w pobliżu stacji kolejowej. Co ważne, różnice w cenach pomiędzy kawalerkami a mieszkaniami 2-pokojowymi zwykle są niewielkie, dlatego bardziej opłacalne może się okazać wynajęcie większego mieszkania.

  Mieszkania do wynajęcia w Otwocku – gdzie ich szukać?

  Dynamiczny rozwój miasta sprawia, że mieszkań do wynajęcia można szukać praktycznie na całym jego terenie. Jest tu sporo nowych osiedli, które zwykle charakteryzują się kameralną zabudową i dużą ilością zieleni, dopasowując się do sąsiadujących z nimi dzielnic willowych. Ostatnie relatywnie tanie mieszkania na wynajem w Otwocku można znaleźć w starszych budynkach. Ich atutem często są bardzo dobre lokalizacje w ścisłym centrum.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań do wynajęcia w Otwocku na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Wynajem mieszkania Otwock

  W Otwocku dostępne jest 9 ofert mieszkań do wynajęcia o powierzchni od 24 m2 do 60 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Otwocku, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki do wynajęcia;
  • 6 2-pokojowych mieszkań do wynajęcia;

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Otwock wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Otwocku to 2 350 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Otwocku? Uśredniając:

  • kawalerka na wynajem w Otwocku kosztuje 2 050 zł;
  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Otwocku kosztuje 2 450 zł;

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Otwocku? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • kawalerki na wynajem w Otwocku znajdziesz w cenie 2 000 zł;
  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Otwocku znajdziesz w cenie 2 200 zł;

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Otwocka!

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: