Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Poznań, Piątkowo do wynajęcia - 9 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 19 mieszkań do wynajęcia na Piątkowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Mieszkanie na wynajem 2 pokoje 38m2
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Piątkowo bezpośrednio. Powierzchnia 38 mkw. Cena - 1 950 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Mieszkanie na wynajem 2 pokoje 50m2
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Piątkowo bezpośrednio. Powierzchnia 49,70 mkw. Rok budowy: 1993. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Mieszkanie na wynajem 2 pokoje 41m2
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Piątkowo bezpośrednio. Powierzchnia 41 mkw. Rok budowy: 2007. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Przy pst, niezależne pokoje, loggia
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Piątkowo o powierzchni 48,80 mkw. Rok budowy: 1979. Cena - 2 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Browwar Nieruchomości.
  2- pokojowe, z miejscem postojowym w cenie
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia
  Poznań Piątkowo

  2 pokoje 44,50 m2
  2 400/mies.
  53 /m2
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Piątkowo o powierzchni 44,50 mkw. Rok budowy: 2014. Cena - 2 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Browwar Nieruchomości.
  Mieszkanie na wynajem 2 pokoje 46m2
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Piątkowo bezpośrednio. Powierzchnia 46 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Piątkowo bezpośrednio. Powierzchnia 54 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 1 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 10 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Piątkowo bezpośrednio. Powierzchnia 48 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 3 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Piątkowo bezpośrednio. Powierzchnia 47 mkw. Rok budowy: 1983. Cena - 2 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 7 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: