Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Przemyśl

  - 17 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 17 mieszkań do wynajęcia w Przemyślu

  placement placeholder
  Poznaj region

  Przemyśl to miasto powiatowe położone jest nad Sanem, w południowo-wschodniej części Polski, w województwie podkarpackim.

  Przemyśl jest podzielony na osiedla: Adama Mickiewicza, Stare Miasto, Warneńczyka, Winna Góra, Kazanów, Kmiecie, Krakowskie, Krasińskiego, Kruhel Wielki, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Lipowica, Lwowskie, Łukasińskiego, Przemysława, Rogozińskiego, Rycerskie, Salezjańskie, Słowackiego, Za Wiarem, Zielonka. Z roku na rok rośnie tu zainteresowanie nieruchomościami pod inwestycje, a wynajem mieszkania w Przemyślu jest zdecydowanie tańszy niż w Rzeszowie.

  Na osiedlu Stare Miasto przeważają obiekty zabytkowe oraz kamienice. W zachodniej części Przemyśla dominuje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Na terenie osiedla Kmiecie znajduje się wiele bloków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej i obiektów wpisanych do rejestru zabytków.

  Przemyśl – mieszkania do wynajęcia

  Zdecydowana większość osiedli mieszkaniowych znajduje się spokojnej i cichej okolicy. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje rozwinięta sieć połączeń komunikacyjnych, bogata oferta edukacyjna oraz rekreacyjna. W pobliżu budynków mieszkalnych usytuowane są skwery, parki, obiekty sportowe, sklepy, punkty usługowe, placówki zdrowotne, place zabaw, szkoły oraz przedszkola. Mieszkania na wynajem w Przemyślu mają zazwyczaj dostęp do balkonów, tarasów lub prywatnych ogródków. Oferta jest skierowana zarówno do osób poszukujących lokalu pod najem krótko-, jak i długoterminowy.

  Dużym powodzeniem cieszą się mieszkania zlokalizowane nieopodal malowniczej starówki. W centum Przemyśla dostępne są w większości przypadków mieszkania w zabytkowych kamienicach. Z reguły znajdują w kameralnych budynkach, które posiadają kilka kondygnacji naziemnych. Najczęściej wybierane są mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni do 65 metrów kwadratowych. Na wyróżnienie zasługują także mieszkania na osiedlu Kazanów, Kmiecie, Salezjańskie oraz Łukasińskiego. Najmłodsza zabudowa mieszkaniowa uzupełniana o budynki wielorodzinne dominuje na os. Lipowica, Rycerskie, Warneńczyka oraz Krakowskie.

  Wynajem mieszkania Przemyśl

  W Przemyślu dostępne jest 17 ofert mieszkań do wynajęcia o powierzchni od 18 m2 do 91 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Przemyślu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki do wynajęcia;
  • 7 2-pokojowych mieszkań do wynajęcia;
  • 8 3-pokojowych mieszkań do wynajęcia;

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Przemyśl wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Przemyślu to 1 788 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Przemyślu? Uśredniając:

  • kawalerka na wynajem w Przemyślu kosztuje 1 000 zł;
  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Przemyślu kosztuje 1 686 zł;
  • mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Przemyślu kosztuje 2 075 zł;

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Przemyślu? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • kawalerki na wynajem w Przemyślu znajdziesz w cenie 800 zł;
  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Przemyślu znajdziesz w cenie 1 000 zł;
  • mieszkania 3-pokojowe na wynajem w Przemyślu znajdziesz w cenie 1 400 zł;

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Przemyśla!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: