Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Kawalerka Rzeszów do wynajęcia - 5 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 90 mieszkań do wynajęcia w Rzeszowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  i

  Kawalerka do wynajęcia ul. Podwisłocze
  Rzeszów

  1 pokój 28 m2
  3 000/mies.
  107 /m2
  Wynajmę mieszkanie Rzeszów o powierzchni 28 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 3 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Nieruchomości DK BROKERS.
  Przytulna kawalerka dostępna od zaraz ul.miła
  i

  Kawalerka do wynajęcia ul. Miła
  Rzeszów

  1 pokój 25,43 m2
  1 800/mies.
  70 /m2
  Wynajmę mieszkanie Rzeszów o powierzchni 25,43 mkw. Rok budowy: 2013. Cena - 1 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  Nowoczesne mieszkanie w capital towers
  i

  Kawalerka do wynajęcia ul. Podwisłocze
  Rzeszów

  1 pokój 30 m2
  2 300/mies.
  76 /m2
  Wynajmę mieszkanie Rzeszów o powierzchni 30 mkw. Cena - 2 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją KPM HOLDING SP. Z O.O. SP.K.
  Pokój jednoosobowy, kwiatkowskiego blisko żwirowni
  i
  Wynajmę mieszkanie Rzeszów o powierzchni 11 mkw. Rok budowy: 2016. Cena - 750 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją JK NIERUCHOMOŚCI.
  Kawalerka capital towers - klimatyzaja + loggia
  i

  Kawalerka do wynajęcia
  Rzeszów

  1 pokój 29 m2
  3 000/mies.
  103 /m2
  Wynajmę mieszkanie Rzeszów o powierzchni 29 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 3 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją GOOD LIFE NIERUCHOMOŚCI.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: