Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Śrem

  - 3 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 3 mieszkania do wynajęcia w Śremie

  placement placeholder
  Poznaj region

  Należący do województwa wielkopolskiego Śrem to jedno z najstarszych miast w Polsce, a współcześnie ośrodek o charakterze usługowo-przemysłowym.  Spokojne tempo i relatywnie niskie koszty życia, niewielka odległość od Poznania i duża dostępność miejsc pracy przyciągają tu coraz więcej osób szukających atrakcyjnego miejsca do zamieszkania. Sprawdź, jak wygląda rynek mieszkań do wynajęcia w Śremie.

  Mieszkania do wynajęcia w Śremie – jak kształtuje się tutejszy rynek?

  Śrem dynamicznie się rozwija i coraz częściej jest wymieniany jako atrakcyjne miejsce do zamieszkania w pobliżu Poznania. Na wzrost zainteresowania tutejszymi nieruchomościami na pewno wpływa zwiększona popularność pracy zdalnej w połączeniu z rosnącymi kosztami życia w dużych miastach. Dlatego popyt na mieszkania w Śremie rośnie. Podaż jest jednak niewielka – to zaledwie średniej wielkości miasto, więc na pewno nie można tu liczyć na tak duży wybór ofert jak np. w ośrodkach wojewódzkich.

  Dostępne mieszkania na wynajem są jednak zróżnicowane. Pojawia się coraz więcej stylowo urządzonych lokali w nowych inwestycjach mieszkaniowych. Sporo jest również ofert w tradycyjnych blokach i kamienicach. Ciekawostką są bezczynszowe mieszkania, które w Śremie wcale nie są rzadkością. Często pozwalają one mieszkać komfortowo za mniejsze pieniądze.

  Trudno zaliczyć Śrem do drogich miast, choć rosnący popyt z całą pewnością powoduje wzrost cen. Koszty wynajmu w znacznej mierze zależą też od jego standardu. Eleganckie apartamenty w nowoczesnych inwestycjach bywają nawet dwukrotnie droższe od skromniejszych i prostszych lokali o podobnym metrażu. Nadal jest tu jednak zdecydowanie taniej niż w Poznaniu. To dlatego więcej osób decyduje się tu na większe mieszkania.

  Lokalizacja ma drugorzędne znaczenie, choć np. lokale położone w samym centrum lub oferujące bezpośrednim widok na Wartę mogą być droższe. Tanie mieszkania do wynajęcia w Śremie częściej są natomiast położone na obrzeżach miasta.

  Znajdź idealne mieszkanie na wynajem w Śremie

  Skorzystaj z wyselekcjonowanych ogłoszeń na GetHome.pl, aby znaleźć idealne mieszkanie do wynajęcia w Śremie lub okolicach. Dzięki interaktywnej mapie z łatwością przejrzysz oferty na wybranym obszarze, a filtry pozwolą Ci zawęzić wyniki wyszukiwania ze względu np. na cenę czy liczbę pokoi.

  Wynajem mieszkania Śrem

  W Śremie dostępne  3 oferty mieszkań do wynajęcia o powierzchni od 40 m2 do 64 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Śremie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia;
  • 2 3-pokojowe mieszkania do wynajęcia;

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Śrem wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Śremie to 2 000 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Śremie? Uśredniając:

  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Śremie kosztuje 1 700 zł;
  • mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Śremie kosztuje 2 150 zł;

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Śremie? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Śremie znajdziesz w cenie 1 700 zł;
  • mieszkania 3-pokojowe na wynajem w Śremie znajdziesz w cenie 2 000 zł;

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Śremu!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: