Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Suwałki

  - 2 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 2 mieszkania do wynajęcia w Suwałkach

  placement placeholder
  Poznaj region

  Miasto o powierzchni 65,5 km kw. znajduje się w północno-wschodniej części Polski, nad rzeką Czarna Hańcza. Suwałki są sercem Suwalszczyzny, która słynie z największych kompleksów leśnych oraz prawdziwych perełek natury. Drugie, co do wielkości miasto województwa podlaskiego znajduje się w bliskim sąsiedztwie granicy z Litwą, obwodem kaliningradzkim i Białorusią. Przez miasto przebiega ważny szlak transportowy Via Baltica, DK nr 8 oraz trzy drogi wojewódzkie.

  Suwałki zostały podzielone administracyjnie na następujące jednostki przestrzenne: Osiedle I i II, Centrum, Śródmieście, Szwajcaria, Czarnoziem, Krzywólka, os. Daszyńskiego, Kolejowe, Kamena, Krzywólka, Ogrodowe, Staszica, Zielona Górka, Klasztorne, Piastowskie, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Hańcza, Zahańcze, Sianożęć, Sobolewo, Papiernia, Dubowo I. Na terenie miasta funkcjonują specjalne strefy biznesowe, co przekłada się na coraz większe zainteresowanie wśród inwestorów. Popyt na mieszkania w Suwałkach jest duży, a ceny zdecydowanie niższe niż w Białymstoku.

  Tanie mieszkania do wynajęcia w Suwałkach

  Z roku na rok przybywa osób chętnych do zamieszkania tu na stałe. Wiele z nich to obcokrajowcy, którzy poszukują w Suwałkach zatrudnienia. Koszt wynajmu mieszkania w tym mieście nie jest wysoki, a rynek nieruchomości rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Nic więc dziwnego, że coraz bardziej popularna staje się także inwestycja w nieruchomość na własność. Ceny mieszkań do wynajęcia są zróżnicowane pod względem lokalizacji, wyposażenia czy standardu. Wiele z nich posiada dostęp do komórek lokatorskich, przestronnych balkonów lub loggii.

  Największym zainteresowaniem cieszą się lokale dwu- i trzypokojowe o metrażu od 40 do 60 metrów kwadratowych. W pobliżu osiedli mieszkaniowych znajduje się wszystko to, co jest niezbędne do wygodnego życia. Większość z nich znajduje się w otoczeniu licznych terenów zielonych, tras spacerowych czy kompleksów leśnych, takich jak Wigierski Park Narodowy czy Puszcza Augustowska. W bliskiej odległości usytuowane są punkty handlowo-usługowe, placówki medyczne i edukacyjne, markety, ośrodki rekreacyjne, przystanki autobusowe, place zabaw.

  Wynajem mieszkania Suwałki

  W Suwałkach dostępne  2 oferty mieszkań do wynajęcia.

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Suwałkach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 2-pokojowe mieszkania do wynajęcia;

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Suwałki wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Suwałkach to 1 950 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Suwałkach? Uśredniając:

  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Suwałkach kosztuje 1 950 zł;

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Suwałkach? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Suwałkach znajdziesz w cenie 1 950 zł;

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Suwałk!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: