Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Suwałki - 0 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 0 mieszkań do wynajęcia w Suwałkach

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Suwałkach - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania w Suwałkach kawalerki:

  W Suwałkach jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Suwałkach dwupokojowe:

  W Suwałkach jest 0 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Suwałkach trzypokojowe:

  W Suwałkach jest 0 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Suwałkach czteropokojowe:

  W Suwałkach jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania używane w Suwałkach - oferty agencji nieruchomości

   - 0 ogłoszeń

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Poznaj region

  Mieszkania do wynajęcia w Suwałkach – dlaczego warto tu zamieszkać?

  Miasto o powierzchni 65,5 km kw. znajduje się w północno-wschodniej części Polski, nad rzeką Czarna Hańcza. Suwałki są sercem Suwalszczyzny, która słynie z największych kompleksów leśnych oraz prawdziwych perełek natury. Drugie, co do wielkości miasto województwa podlaskiego znajduje się w bliskim sąsiedztwie granicy z Litwą, obwodem kaliningradzkim i Białorusią. Przez miasto przebiega ważny szlak transportowy Via Baltica, DK nr 8 oraz trzy drogi wojewódzkie.

  Lokalny rynek najmu

  Suwałki zostały podzielone administracyjnie na następujące jednostki przestrzenne: Osiedle I i II, Centrum, Śródmieście, Szwajcaria, Czarnoziem, Krzywólka, os. Daszyńskiego, Kolejowe, Kamena, Krzywólka, Ogrodowe, Staszica, Zielona Górka, Klasztorne, Piastowskie, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Hańcza, Zahańcze, Sianożęć, Sobolewo, Papiernia, Dubowo I. Na terenie miasta funkcjonują specjalne strefy biznesowe, co przekłada się na coraz większe zainteresowanie wśród inwestorów. Popyt na mieszkania do wynajęcia w Suwałkach jest duży, a ceny zdecydowanie niższe niż w Białymstoku.

  Tanie mieszkania do wynajęcia w Suwałkach

  Z roku na rok przybywa osób chętnych do zamieszkania tu na stałe. Wiele z nich to obcokrajowcy, którzy poszukują w Suwałkach zatrudnienia. Koszt wynajmu mieszkania w tym mieście nie jest wysoki, a rynek nieruchomości rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Nic więc dziwnego, że coraz bardziej popularna staje się także inwestycja w nieruchomość na własność. Ceny mieszkań do wynajęcia są zróżnicowane pod względem lokalizacji, wyposażenia czy standardu. Wiele z nich posiada dostęp do komórek lokatorskich, przestronnych balkonów lub loggii.

  Mieszkania do wynajęcia w Suwałkach bez pośredników

  Największym zainteresowaniem cieszą się lokale dwu- i trzypokojowe o metrażu od 40 do 60 metrów kwadratowych. W pobliżu osiedli mieszkaniowych znajduje się wszystko to, co jest niezbędne do wygodnego życia. Większość z nich znajduje się w otoczeniu licznych terenów zielonych, tras spacerowych czy kompleksów leśnych, takich jak Wigierski Park Narodowy czy Puszcza Augustowska. W bliskiej odległości usytuowane są punkty handlowo-usługowe, placówki medyczne i edukacyjne, markety, ośrodki rekreacyjne, przystanki autobusowe, place zabaw.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań do wynajęcia w Suwałkach na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: