Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Warszawa, Wola do wynajęcia - 122 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 228 mieszkań do wynajęcia na Woli

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  2 pokojowe mieszkanie na woli
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Czyste o powierzchni 47,36 mkw. Cena - 4 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  Przytulne mieszkanie w apartamentowcu na kasprzaka
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Odolany o powierzchni 39 mkw. Cena - 5 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  2 pokojowe mieszkanie na bliskiej woli
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Odolany o powierzchni 32 mkw. Cena - 4 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  2 pokojowe mieszkanie na woli obok metra
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Czyste o powierzchni 41 mkw. Cena - 5 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  2 pokoje nowolipki
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Nowolipki o powierzchni 38 mkw. Rok budowy: 1953. Cena - 2 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  2 pokojowe mieszkanie na woli
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Czyste o powierzchni 34 mkw. Cena - 4 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia ul. Twarda
  Warszawa Wola

  2 pokoje 57 m2
  14 000/mies.
  245 /m2
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola o powierzchni 57 mkw. Rok budowy: 2014. Cena - 14 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 10 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją JAROSŁAW PAJNOWSKI Home One.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Ulrychów o powierzchni 54 mkw. Cena - 4 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Mirów o powierzchni 32 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 6 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Avenue Estate.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Odolany o powierzchni 38,51 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 4 100 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 16 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Abada Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Młynów o powierzchni 40 mkw. Cena - 4 700 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Nowolipki o powierzchni 50 mkw. Cena - 4 707 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia
  Warszawa Młynów

  2 pokoje 40 m2
  3 200/mies.
  80 /m2
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Młynów o powierzchni 40 mkw. Cena - 3 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją InSpace Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Mirów o powierzchni 38 mkw. Cena - 6 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Nowolipki o powierzchni 55,50 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 4 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Czyste o powierzchni 35 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 5 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Mirów o powierzchni 59 mkw. Cena - 4 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Powązki o powierzchni 47 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 4 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 7 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola o powierzchni 53 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 4 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Mirów o powierzchni 55 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 8 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Villa Mia Premium Property.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Czyste o powierzchni 40 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 4 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Młynów o powierzchni 42 mkw. Rok budowy: 1971. Cena - 3 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Eastate.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Czyste o powierzchni 60 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 5 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Młynów o powierzchni 58 mkw. Cena - 4 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: