Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Wrocław, Osiedle Krzyki - 34 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 34 mieszkania do wynajęcia na Krzykach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  2 pokoje - krzyki
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 36 mkw. Cena - 2 750 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Home Expert.
  Zjawiskowy |2 łazienki |ostatnie piętro |100m2
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 100 mkw. Rok budowy: 2007. Cena - 5 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją SDP_Nieruchomości.
  Super okazja!!!
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 34 mkw. Rok budowy: 2012. Cena - 2 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Home Expert.
  Mieszkanie 4-pokojowe | balkon | krzyki
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 80 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 5 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją SDP_Nieruchomości.
  Planty racławickie/dwa pokoje/balkon
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 39 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 3 100 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją CHATA Agencja Nieruchomości.
  Planty racławickie/dwa pokoje/balkon
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 39 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 3 100 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją CHATA Agencja Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 48 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 3 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 39 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 3 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją CHATA Agencja Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 46 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 3 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 9 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Home Expert.
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 89 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 10 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją SDP_Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 41 mkw. Cena - 2 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Home Expert.
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 58,50 mkw. Cena - 3 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Home Expert.
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 45 mkw. Rok budowy: 2016. Cena - 3 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją SDP_Nieruchomości.
  i

  Kawalerka do wynajęcia ul. Mglista
  Wrocław Osiedle Krzyki

  1 pokój 26 m2
  2 400/mies.
  92 /m2
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 26 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 2 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją SDP_Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 63,50 mkw. Cena - 5 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją SDP_Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 87 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 8 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją SDP_Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 42 mkw. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Home Expert.
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 42 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 3 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją SDP_Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 50 mkw. Cena - 2 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Home Expert.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki bezpośrednio. Powierzchnia 37 mkw. Cena - 2 750 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia
  Wrocław Osiedle Krzyki

  2 pokoje 52 m2
  3 500/mies.
  67 /m2
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 52 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 3 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją IGLICA NIERUCHOMOŚCI.
  Oferta prywatna
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia
  Wrocław Partynice

  3 pokoje 89 m2
  3 800 PLN/mies.
  42 PLN/m2
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Partynice bezpośrednio. Powierzchnia 89 mkw. Rok budowy: 2009. Cena - 3 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  i
  Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki o powierzchni 90 mkw. Cena - 6 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją IGLICA NIERUCHOMOŚCI.
  Poznaj region
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: